Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Aplodismentų verta Negyvosios jūros kosmetika

Dažnai sakoma, kad šiais laikais vyrauja grožio kultas. Teiginys teisingas, bet tik iš dalies. Grožio kultas ne tik dabar gajus. Prisiminkite Kleopatrą iš Egipto. Pasižvalgykite po tarpukario Lietuvos reklamas. Rūpinimasis išvaizda buvo svarbus ir prieš keliasdešimt, ir prieš tūkstančius metų. Tačiau niekada nebuvo tiek priemonių grožiui puoselėti, kiek yra dabar. Negyvosios jūros kosmetika turbūt geriausias pavyzdys.

Grožio ir sveikatos dermė

negyvosios juros kosmetikaPirmiausia reikėtų prasitarti, kad grožis nėra autonomiškas. Kas iš to, jei aukštakulniai nepaprastai elegantiški, bet spaudžia? Kas iš to, jei laikrodis atrodo prabangiai, bet dirgina riešo odą? Tokie pavyzdžiai įrodo, kad išvaizda neatsiejama nuo sveikatos. Pradžioje paminėta Negyvosios jūros kosmetika šiuo požiūriu itin vertinama – tai kosmetika, skirta žmonėms, norintiems ne tik dailiai atrodyti, bet ir būti sveikiems.

Daugelis teigia, kad vertinimas „gražu / negražu“ yra subjektyvus. Tačiau visi sutiks, kad dailu = tvarkinga. Lygi veido oda, žvilgantys plaukai, prižiūrėti nagai vertinami pozityviai.

Negyvosios jūros kosmetika sulaukia gausybės teigiamų vertinimų

Neretai koks nors daiktas išbandomas tik sulaukus nuomonių iš aplinkinių. Lygiai taip pat ir Negyvosios jūros kosmetika imama daugiau domėtis, kai koks nors bičiulis (ar bičiulė) ją išbando ir pasidalija patirtimi. Natūralu, kad geri atsiliepimai skatina įsigyti. O juk kartais kaip tik ir ieškoma tokios priemonės, kuri leistų gėrėtis, pavyzdžiui, nuostabia veido oda.

Daugybė produktų įvairiems poreikiams

Teigiamai vertinamos kosmetikos galima įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse. Nemažai produktų siūloma ir virtualioje erdvėje. Koks kremas reikalingas būtent jums? Visada geriausia pasitarti su specialistu. Tačiau etiketėse pateikiama nemažai informacijos, tad pirkėjai gali pasirinkti konkrečiai tai, ko reikia. Ir sausa oda nebekelia rūpesčių, o pleiskanos ar šiurkštumas – praeities problemos.

Negyvosios jūros kosmetika skirtingai įkainojama, tad pirkėjams apsispręsti padės ne tik aprašai, bet ir skaičiai.

Nauda akivaizdi, tačiau pastebėtinas paradoksas: kosmetika, kurios sudėtyje yra medžiagų iš Negyvąja jūra vadinamo vandens telkinio, kaip tik suteikia gyvybingumo. Oda žvilga, yra sveikesnė nei bet kada ir maloniai švelni.

Facebook Comments