Vandens filtrų problemos ir jų sprendimo būdai

Vandens filtrų remontas reikalingas po kurio laiko pastebėjus, jog filtras nebetiekia kokybiško vandens kaip anksčiau. Vandens nutekėjimas nėra vienintelė problema su kuria vandens filtrų remontas susiduria. Po kelerių metų filtravimo sistemoms gali kilti įvairių problemų, kurias reikėtų kuo skubiau bandyti išspręsti.

Vandens filtrų remontas turėtų būti atliktas pajutus neįprastą vandens skonį ar kvapą. Kvapą gali skleisti ne tik vanduo, bet ir pati vandenį filtruojantis sistema. Jei taip nutinka, tikėtina, jog kai kuriose filtro vietos yra pasidengusios plėvele.

Tokia plėvelė gali būti tiek organinės ar neorganinės medžiagos sluoksnis, kenkiantis ir vandens filtrui, ir vandens kokybei. Dėl šios plėvelės, teršalų kiekis vandenyje kyla, todėl dažniausiai yra rekomenduojama arba valymo darbai arba užsikimšusių filtrų keitimas.

Vandens filtrų remontas gali būti atliekamas, jei pastebėjote, jog vanduo turi metalo skonį. Nebūtinai šis skonis gali atsirasti dėl aukšto geležies kiekio šaltinyje iš kurio yra tiekiamas vanduo. Priklausomai nuo gamintojo, vandens filtras gali naudoti rūdijančias detales kaip varį.

Jei pajutote metalo skonį, ar vanduo yra neįprastai sūresni, vandens filtrų remontas atliekamas profesionalų turėtų būti Jūsų prioritetas, siekiant išspręsti šią problemą. Techninė priežiūra ir valymo darbai turėtų būti atlikti kuo skubiau, siekiant apsisaugot nuo netinkamo vandens.

Vandens filtrų remontas gali būti reikalingas pastebėjus, jog vandens srovė yra pakitusi. Lėtas vandens tekėjimas iš krano, turinčio filtravimo įrangą, gali nurodyt apie per žemą slėgį turintį vandens filtrą.

Taip pat gali būti ir kitų gedimų ar didelis nuosėdų kiekis, sukeliantis pernelyg žemą slėgį. Jei pastebėjote netinkamą slėgį, pasirūpinkite, jog darbai bus atlikti vandens valymo tarnybos specialistų.

Jei girdite keistą triukšmą iš čiaupo, tai yra dėl to, kad oras tuo metu yra išstumiamas iš sistemos. Tai taip pat gali vykti dėl vandens slėgio pokyčių sistemoje. Pakeitus filtrą, jei triukšmas neslūgsta, turėtų būti atliekamas, vandens filtrų remontas.

Jei iš filtro nuolatos teka vanduo, tai reiškia, jog vandens filtras nebuvo tinkamai sumontuotas. Norėdami išspręsti problemą, reikia pakeisti netinkamai pritvirtintą dalį arba sandariai ją pritvirtinti.

Laiku atliekamas vandens filtrų remontas užtikrina švarų ir sveiką geriamąjį vandenį.

Facebook Comments