Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Svetainės baldai mažai svetainei

Svetaines baldaiBaldų parinkimas ir išdėstymas mažai svetainei gali tapti rimtu iššūkiu, kita vertus mažos svetainės apstatymas reikalauja mažiau lėšų, nei didelės svetainės apstatymas. Pagrindinės dizaino taisyklės, taikomos mažai ir didelei erdvei, išlieka tos pačios – stenkitės parinkti tokius baldus, kurie atitinka erdvę ir nesistenkite įsprausti baldų per prievartą, nes tokiu atveju svetainė atrodys pergrūsta. Svetaines baldai mažai svetainei turi atitikti keletą pagrindinių reikalavimų, t.y. jie turi būti funkcionalūs ir lengvai stumdomi, bei neturi būti masyvūs. Be to, akcentai, kuriuos naudosite, turi suteikti kambariui šviesumo – tokiu būdu sudarysite didesnės erdvės įspūdį. Stenkitės naudoti šviesius tonus, o jei ketinate sienas perdažyti, ar iš naujo tapetuoti, tuomet taip pat pagalvokite apie šviesius atspalvius.

Kėdės

Nebandykite mažos svetainės apstatyti dideliais foteliais ar masyviomis kėdėmis su paminkštinimais. Mažai erdvei geriausiai tinka kėdės su tiesiais atlošais ir be ranktūrių – jos padeda sukurti atviros erdvės įspūdį, ir mažoje patalpoje jausitės laisviau. Jei jūs visgi norėtumėte minkštos fotelio, visuomet galite pasirinkti sėdmaišį, vienas ar du sėdmaišiai bus mobilesni už didžiulį fotelį, ir jūsų svetainė nebus labai užkrauta, o jei jums prireiks daugiau vietos, jūs lengvai galėsite juos išnešti į kitą kambarį.

Sofos

Visuomet yra malonu turėti sofą, kurioje galima išsitiesti ir numigti greito popiečio miego. Tačiau jei jūsų erdvė yra ribota, standartinio dydžio sofa gali būti per didelė jūsų svetainei, tuomet reikėtų rinktis mažesnį variantą, kuris puikiai tiktų patogiai įsitaisyti prieš židinį, ar televizorių. Jeigu pasirinkote mažesnę sofą, tuomet nepirkite sofos pagalvėlių arba jas pasirinkite mažesnio dydžio. Taip pat gera alternatyva yra minkštasuoliai. Žinoma, minkštasuolis neturi atlošo, todėl yra ne toks patogus baldas, bet jūsų erdvė liks atvira net pastačius jų porą. Be to, minkštasuolius galima komponuoti labai įvairiai, sustatyti juos aplink stalą, arba vieną šalia kito devyniasdešimties laipsnių kampu, todėl kiti svetainės baldai galės būti pritaikomi prie tokio minkštasuolių išdėstymo, koks jums bus patogesnis tam tikrai progai.

Stalai

Mediniai stalai suteikia erdvei jaukumo ir stilingumo, tačiau mažoje erdvėje jie gali atrodyti per dideli ir griozdiški. Tam, kad išlaikyti jūsų svetainę erdvią ir atvirą, reikėtų rinktis smulkių medinių kojų stalą su stikliniu viršumi arba metalinį stalą. Jei labai taupote vietą, tuomet galite visai atsisakyti stalo. Vietoj jo galima panaudoti kušetę. Ji nėra tokia patogi valgymui, bet vienas ar pora padėklų ant jos sutilps taip pat lengvai, kaip ir ant stalo. Taip derinami svetainės baldai sukurs atviros ir neperpildytos erdvės įspūdį.

Apšvietimas

Mažoje erdvėje stenkitės nenaudoti stalinių lempų, geriau pasirinkite papildomą sieninį apšvietimą, arba porą toršerų. Jų profilis yra plonesnis, tad jie puikiai prisidės prie atviros erdvės įspūdžio kūrimo. Galima naudoti dienos šviesos lempas, kurios taip pat suteiks svetainei didesnės erdvės įspūdį.

Jei, pastačius jūsų svetainėje stalą, sofą ir kėdes, joje dar liko laisvos vietos, tuomet jums gali pasitarnauti ir kiti svetainės baldai. Tačiau atsiminkite, kad kartais geriau erdvę palikti laisvesnę, ypač svetainėje, kuri dažniausiai yra svečių priėmimo, poilsio ir atsipalaidavimo vieta.

Facebook Comments