Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Šortai rudenį – kaip juos dėvėti?

Spintos

Vasarą įpratus nešioti šortus, staiga prasidėjęs ruduo iškelia klausimą – ar rudenį vis dar galima nešioti šortus? Ar vos tik nuskambėjus rugsėjo pirmosios skambučiui, juos reikia padėti į spintos gilumą? Aprangos ir etiketo specialistų teigimu, ir rudenį galima nešioti šortus, tačiau reikia žinoti kelias taisykles.

Šortus derink su pėdkelnėmis

Vasarą šortai leidžia atsigaivinti, tai rūbas, kurį dėvime esant karštai, saulėtai dienai, tačiau rudenį karščių nebebūna ir vien tik su šortais darosi vėsu. Todėl stilistai siūlo derinti šortus su pėdkelnėmis. Ryškias ar raštuotas pėdkelnes, netgi iššaukiančias gali derinti jei rengiesi laisvalaikiui, o klasikines, kūno spalvos ar juodas tuomet kai eini į darbą ar universitetą.

Rinkis standesnės medžiagos ir tamsesnius šortus

Vėlgi, kadangi ruduo gerokai vėsesnis nei vasara, moteriški drabužiai turi būti atitinkamai šiltesni. Rinkis storesnės ir standesnės medžiagos šortus. Taip pat tai gali būti aukštesnio liemens ir ilgesnis, galbūt iki kelių. Svarbiausia, jog jis ne tik gerai „gultų“ ant tavo figūros, tačiau ir užtikrintų šilumą. Juk nenori po pasivaikščiojimo su šortais kelias dienas sirgti. Rudenį reikėtų ryškias ir vasariškas šortų spalvas kiek „prigesinti“ ir rinktis pastelinių spalvų medžiagas, ypač jei planuojama su šortais rodytis darbe. Žinoma, tas negalioja pėdkelnėms, jos gali būti ryškios. Klasikinis variantas – juodi šortai iki kelių, tokie puikiai tiks su klasikiniu švarku ir atrodys tarsi įprastas kostiumėlis darbui(šortai vietoj sijono).

Kokie batai?

Nesvarbu ar vilki sijoną, kelnes ar šortus – batai turi derėti prie bendro tavo aprangos stiliaus. Jei su šortais vilki švarkelį ir planuoji taip eiti į darbą – rinkis kūno spalvos aukštakulnius. Jei vilki nutįsusį megztinį ir masyvius papuošalus – gali puikiai tikti sportinė avalynė arba lygiapadžiai. Vėsesnę dieną gali autis ir aulinukus.

Tik kai šviečia saulė!

Nors ir standesnės medžiagos, nors ir tamsesni – šortai vis tiek išliks vasaros atributu. Todėl nenorint likti nesuprastai, šortus rudenį vilkis tik tuomet kai už lango šviečia saulė ir romantiškai šiugžda spalvoti lapai po kojomis. Lietingą, niūrią dieną, o ypač jei pradeda snigti, šortai tikrai netinka.

Facebook Comments