Siunta ir jos kainos skaičiuoklė

Kiekviena siunta turi savo pristatymo adresą. Dažniausiai nuo jo priklauso ir siuntos pristatymo kaina. Norėdami sužinoti kiek kainuos pristatyti jūsų turimą siuntą pasinaudokite siuntų kainos skaičiuoklė. Su šia skaičiuokle bus paskaičiuota tiksli gabenimo kaina. Siunta bus paimta ir pristatyta laiku. Perkant tokias paslaugas reikia įvertinti kur bus gabenamas krovinys. Jeigu tai vietinės reikšmės krovinys, tuomet galima samdyti ir mažesnes siuntų gabenimo kompanijas, tačiau jeigu gabenate tarptautinį krovinį, tuomet geriausia tokias paslaugas pirkti pas šios srities specialistus. Rinkoje galima rasti daug kompanijų kurios profesionaliai atlieka tokias paslaugas. Siunta turi būti tinkamai supakuota ir paruošta transportavimui. Jeigu ne pirmą kartą norite transportuoti siuntą, tuomet jau tikriausiai žinote kaip reikia tinkamai supakuoti siuntinį.

Pirmiausia pradėkite nuo to, kad įvertinate ar siuntinys gali būti pakuojamas į voką ar reikės kartoninės dėžės. Priklausomai nuo siuntos formos ir dydžio bus pasirenkamas vienas ar kitas variantas. Kuomet siunta yra sandariai supakuota reikia užrašyti tikslų siuntos siuntėjo pavadinimą ir adresą, bei tiksliai užrašyti siuntos pristatymo adresą. Jeigu peržvelgsite įvairių kompanijų taisykles, tai rasite, kad kai kurios įmonės klientams siūlo automatizuotą siuntų registravimo sistemą. Visus duomenis apie siuntinį reikia įvesti į programą, o ant siuntinio reikia užklijuoti tik specialų siuntinio kodą. Tokiu būdų kiekviena siunta yra specialiai registruojama. Tokia sistema taupo tiek jūsų, tiek pačios siuntų gabenimo kompanijos laiką.

 

Kada reikalingos siuntų gabenimo paslaugos?

 

Dažniausiai tokios paslaugos reikalingos tiems, kas užsiima internetiniu verslu. Jeigu internetu prekiaujate įvairia produkcija, tuomet tikriausiai dažnai siunčiate įvairius siuntinius po visą Lietuvą. Jeigu tai atliekate reguliariai, tuomet jums bus naudinga turėti registruotą vartotoją. Daugelis siuntų gabenimo įmonių turi savo internetines svetaines su patogiomis klientų aptarnavimo sistemomis. Jeigu reguliariai siunčiate siuntas, tuomet jums bus reikalingas naujas tokios sistemos vartotojas. Siunta tokiomis sistemomis yra užregistruojama ir taip greičiau pasiekia galutinį vartotoją.

 

Kokią siuntų gabenimo įmonę pasirinkti? Lietuvoje turime ne vieną kompaniją, kuri užsiima siuntų gabenimo paslaugomis. Jeigu galvojate apie tokių paslaugų pirkimą, tuomet turite žinoti, kad rinkoje yra didelė pasiūla. Galima rinktis iš tarptautinių ir vietinės reikšmės kompanijų. Kokia kompaniją pasirinkti? Jeigu dirbate tik Lietuvoje ir neplanuojate siuntų siųsti į užsienį, tuomet galima dirbti ir su vietinėmis siuntų gabenimo kompanijomis. Tačiau jeigu dirbate visoje Europoje, tuomet rekomenduojame naudotis didesnių kompanijų paslaugomis. Taip gausite kur kas geresnes kainas ir galėsite greičiau pristatyti siuntinius.

Facebook Comments