Visapusiška švenčių bei renginių įrangos nuoma

palapiniu nuoma

Ieškote sprendimo artėjančiai šventei? Nepamirškite galimybės ją surengti savo pačių kieme! Esant nuolatos besikeičiančioms vyriausybės nustatytoms taisyklėms pandemijos metu tai yra pigesnė bei saugesnė alternatyva šventei restorane ar nuomojamose patalpose, kurių darbas yra ribojamas. O galbūt esate prekeivis ir ieškote užuovėjos vykdyti savo veiklą ar organizuojate renginį viešose erdvėse? Mes padėsime įgyvendinti jūsų užgaidas. Orams vis šylant artimiesiems norisi susirinkti lauke. Su mūsų pagalba galėsite pasislėpti nuo vėjo ir patogiai mėgautis grynu oru savo jaukiame kieme.

Kaip išsirinkti palapinę?

Patarimas: visų pirma svarbiausia yra išsirinkti tinkamo dydžio palapinę, atsižvelgiant į dalyvaujančių žmonių skaičių,  tad siūloma įvairių dydžių bei formų lauko palapinių nuoma. Pavasarį palapinėje su infraraudonųjų spindulių šildytuvu apsisaugosite nuo šalčio, vasarą išnaudosite kitą – pavėsinės funkciją, pasislėpti nuo kaitrios saulės. Mažiausios palapinės talpina nuo 18 žmonių. O jei Jūsų šventė didesnė – siūloma išskirtinio dizaino palapinė, talpinanti net 80 žmonių – puikus sprendimas vestuvėms. Kaina prasideda nuo 70 eur parai, kyla atitinkamai palapinės dydžiui. Palapinių montavimas nemokamas, juo pasirūpina įmonės komanda.

5×10 balta palapinė

Kaip užpildyti palapinės erdvę?

Svarbu tinkamai užpildyti palapinės erdvę. Jūsų patogumui galima ir baldų (stalų, suolų ir kėdžių) nuoma. Taip pat asortimente rasite ir staltiesių, pagamintų būtent pagal siūlomų stačiakampių stalų išmatavimus. Užtikrinama aukšta medžiagos kokybė, imituojanti žąsies plunksnas: nedidelis kiekis skysčio nubėgs nuo staltiesės, tad šventės metu nereikia rūpintis dažnu incidentu – dėmėmis ant staltiesės.

stalu nuoma
Stačiakampis stalas su staltiese

Kaip sukurti jaukumą šventei?

Palapinės bei baldai yra du reikalingiausi dalykai šventei. Turint juos, galima toliau galvoti apie vidaus dekoravimą bei atmosferą. Kad nesušaltumėte – puikus sprendimas yra šildytuvų nuoma. O lempučių girliandos pasitarnaus ne tik kaip jukumo suteikiantis apšvietimas, bet ir papuoš erdvę. Galima ne tik lempučių nuoma, bet ir įsigijimas.

Girliandų apšvietimas terasoje

Tai ir visą kita ko reikia tobulai lauko šventei – Baltos Palapinės.

Facebook Comments