Mobilūs sprendimai siekiantiems kažko daugiau

Kiekvienais metais daugėja klientų, kurie internete naršo naudodamiesi mobiliaisiais telefonais. Augant auditorijai natūralu, kad daugelis kompanijų galvoja apie mobilius sprendimus jų verslui. Jeigu jūsų internetinė svetainė nėra pritaikyta mobiliems įrenginiams, tuomet jus kiekvieną dieną prarandate daug potencialių klientų. Nepamirškite, kad turite turėti mobilią aplikacija, kurios pagalba klientai galėtų lengviau naudotis internetu. Mobilūs sprendimai yra pateikiami kiekvienai kompanijai, kuri siekia tapti rinkos lyderiais. Taigi kaip kuriamos mobilios aplikacijos? Kaip jau minėjome viskas prasideda nuo projekto sukūrimo. Kiekvienas naujas projektas turi turėti aiškią viziją kaip jis turės atrodyti ir kaip viskas funkcionuos. Kuriant mobilius sprendimus geriausias konsultuotis su specialistais. Rinkoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai užsiima mobilių aplikacijų kūrimu. Kreipkitės į tokią kompaniją ir jūs galėsite gauti aukščiausio lygio paslaugas.

 

Kaip kuriamos mobilios programėlės?

 

Jau minėjome, kad viskas prasideda nuo projekto paruošimo. Norint sukurti naują programėlę, kuria naudosis daugelis įmonės klientai reikia gerai suprasti ko jiems reikia. Taigi, naujų programėlių kūrimas prasideda nuo rinkos analizės. Specialistai išanalizuoja rinka ir nustato kokios programėlės ir su kokiomis funkcijomis reikia klientams. Kuomet yra sukuriama tokia programėle pradedamas testavimo procesas. Specialistai testuoja, kaip veikia programėle. Ar ji tinkamai funkcionuoja?

 

Kiek kainuoja įvairūs mobilūs sprendimai?

 

Ko gero vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kiek realiai kainuoja naujų programėlių kūrimas? Juk visas procesas yra gan sudėtingas, todėl ir paslaugos kainos turėtų būti nemažos. Lietuvoje galima rasti daug kompanijų, kurios užsiima mobilių aplikacijų kūrimų. Vienos dirba profesionaliau, kitos palaiko tik bendrą kūrybos procesą, tačiau jums reikalinga išskirtinė programėlė, kuri sukurs didelę pridėtinę vertę. Kaip išsirinkti IT bendrovę? Kaip jau minėjome rinkoje galima rasti daug kompanijų, kurios kuria įvairius technologinius sprendimus, tačiau tik nedidelė dalis kompanijų gali pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas. Prieš pasirinkdami kompaniją su kuria dirbsite rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Paprašykite, kad jūsų pasirinktos IT bendrovės pateiktų atliktų darbų sąrašą. Įvertinkite kokius darbus yra atlikusi įmonė ir pagal tai pasirinkite geriausią IT bendrovę.

Facebook Comments