Kaip gaminama šviečianti reklama?

Iš esmės ekranai su apšvietimu yra lentos, stovai ir rėmeliai, kuriuose yra įmontuotas apšvietimas, įskaitant fluorescencinį apšvietimą, neoninį apšvietimą ir LED apšvietimą. Jie gali būti naudojami įvairiose situacijose, siekiant skleisti prekės ženklo žinomumą, rodyti reklamas ir pabrėžti reklamos ekranus. Tad, LED švieslentė gali būti puikus reklaminis pasirinkimas.

Vietos, kur naudingi apšviesti ekranai, yra viešos erdvės, tokios kaip kavinės, naktiniai klubai, restoranai ir barai, pramogų vietos, tokios kaip kino teatrai, teatrai, muziejai ir muzikos arenos, tokios vietos kaip konferencijos, parodos, taip pat viešuose transporto mazguose, tokiuose kaip oro uostai, traukinių stotys, autobusų stotelės ar metro tinklas.

Kaip veikia ekranai su apšvietimu?

Apskritai, visi ekranai su apšvietimu veikia vienodai: jie naudoja šviesos juosteles arba šviesos diodus, kad atspindėtų skirtingas reklaminio ekrano medžiagas. Tačiau šiame apibrėžime yra keletas skirtingų foninio apšvietimo ekranų stilių, kurie naudoja savo foninį apšvietimą unikaliais būdais ir siūlo skirtingas reklamos parinktis jūsų verslui. Mūsų apšviestų ekranų kolekcija suskirstyta į kelias pagrindines kategorijas.

Laisvai stovinčioa šviečiančioa iškabos – šie vienpusiai arba dvipusiai ekranai įrėminti apdailos arba šviesdėžės efektu. Tai lengvos ekrano plokštės su stabiliomis kojomis prie pagrindo, kurios yra atskirai arba kaip platesnio įrenginio ekrano dalis. LED juostelės apjuosia rėmą, kad šviesa paskirstytų tolygiai.

Stalviršių lempų dėžutės – mažesnio dydžio. Šie laisvai atspindintys apšvietimo ekranai puikiai tinka stalviršiams, stalams, priėmimams, apdailai ar lentynoms Apšvietimą užtikrina pagrinde sumontuotos LED lemputės.

Sieniniai ekranai su apšvietimu, plakatų rėmeliai ir rakinamos nuotraukos – sieninių ekranų su apšvietimu kolekcijoje yra keletas populiariausių ir universaliausių gaminių. Naudodami LED lemputes savo prekės ženklui apšviesti, galite pasirinkti nuolatinius grafinius ekranus arba produktus, leidžiančius reguliariai keisti reklaminius plakatus.

Facebook Comments