Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pasistengus, skolas įmanoma grąžinti laiku

paskolosDėl finansinių sunkumų kai kurie asmenys imasi gan neįprastų problemų sprendimo būdų – jie skolinasi iš greitųjų kreditų bendrovių šitaip siekdami sumažinti savo įsipareigojimus. Supratote teisingai – jie skolinasi vardan to, kad būtų galima padengti jau turimus įsipareigojimus t.y. skolinamasi tam, kad būtų apmokėti ankstesni kreditai. Liūdniausia tai, kad tokie asmenys nė nesuvokia, kad jie kaip tik kenkia sau. Jie šitokiu būdu problemų neišsprendžia, o tiesiog atideda jas. Norint išsikapstyti iš skolų, pirmiausia reikia tinkamai suplanuoti biudžetą, atsisakyti nereikalingų paslaugų bei prekių, o taip pat reikėtų turimus įsipareigojimus pakeisti kitais – daug lengviau vykdomais.

Nuo pradžių – jeigu jūs anksčiau paėmėte keletą greitųjų paskolų ir dabar jau nebegalite jų grąžinti, tada siūloma žiūrėti į kitas vartojimo kredito bendroves, kurios siūlo mažiausias palūkanas bei ilgą grąžinimo laikotarpį. Ypač tuo pasinaudoti turėtų tie, kurie nuolatos moka pratęsimo mokesčius už paimtus trumpalaikius kreditus. Turite žinoti, kad Lietuvoje paskolų sektorius yra itin konkurencingas, todėl galima rasti įvairiausių pasiūlymų, kurie tikrai atneš naudos. Jums reikia pasiskolinti iš tos bendrovės, kuri skolina ilgam laikotarpiui, o svarbiausia – skolintis reikia iš tos, kuri siūlo daug mažesnes palūkanas. Tokiu atveju jūs galėtumėte grąžinti skolas lengviau, nes mėnesio įmokos būtų mažesnės, tuo labiau, kad trumpalaikių kreditų grąžinimas yra sudėtingas dėl sumokamų pratęsimo mokesčių – su jais jūs paskolos nepanaikinsite, o štai su reguliariomis mėnesio įmokomis vis tiek kažkada tų skolų nebeturėsite.

Taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie nereikalingų paslaugų atsisakymą. Pavyzdžiui, jeigu jūsų interneto planas yra itin brangus, tai galite jį pakeisti kitu. Tuo labiau, kad jeigu sutartis jau yra pasibaigusi ir mokate tiesiog standartinį mokestį. Dabar galite turėti puikų internetą už mažesnę kainą. Tokiu būdu sumažinus planą, jums liktų papildoma suma, kurią ir taip aišku kur galėtumėte panaudoti. Tai liečia net ir kažkokia lizingo paslaugas ar prekes.

Turite žinoti, kad tik ilgalaikės greitos paskolos gali būti saugiai grąžinamos nepatiriant didelių nuostolių – trumpalaikiai kreditai jums tikrai kenks ilgą laikotarpį, tad siūlytume vengti jų.

Facebook Comments