Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolos refinansavimas be užstato

kreditas be palukanuTurite sunkiai grąžinamų paskolų ir norėtumėte kažkaip palengvinti visą naštą? Tada jums reikėtų atidžiau pasidomėti kas yra paskolos refinansavimas be užstato. Juo naudojasi daug žmonių, kurie turi nemenkus finansinius įsipareigojimus. Šios paslaugos esmė yra paprasta – vartotojas perkelia savo finansinius įsipareigojimus į kitą bendrovę, kuri siūlo lankstesnes grąžinimo sąlygas. Įrastai tokios bendrovės siūlo mažesnes palūkanas, taip pat gali prailginti grąžinimo terminą, jog įmokos būtų dar mažesnės nei mokėjote iki šiol. Skamba galbūt ir gerai, bet ši paslauga turi šiokių tokių niuansų, kuriuos turėtumėte gerai išsiaiškinti.

Kas yra refinansavimas jūs jau žinote, o štai tokia paslauga be užstato pasinaudoti yra ganėtinai sudėtinga. Be užstato tokią paslaugą teikia vos viena kita bendrovė, o ir šiaip – daug kas priklauso nuo kliento ir jo situacijos. Be užstato refinansavimą gauti galima tuo atveju, jeigu skoliniai įsipareigojimai nėra peržengę 40 procentų gaunamų pajamų sumos. Jeigu ta suma būtų peržengiama pasinaudojus refinansavimu, vadinasi jūs šia paslauga pasinaudoti negalite. Taip pat reikia paminėti, kad klientas turi būti mokus ir laiku mokantis įmokas, tad jeigu tokios paslaugos ieškote jau vėluodami mokėti įmokas, tai jūs vėlgi – refinansavimu pasinaudoti jokiu būdu negalėsite.

Be užstato refinansuoti paskolas gali didžiausios kreditų bendrovės, bet jos kartais reikalauja užstato tais atvejais, jeigu kyla abejonių dėl kliento mokumo. Jeigu jūs tiesiog šiaip pamatėte, kad kitoje įmonėje jums būtų pigiau mokėti įmokas, tai jūs nevaržomai galėtumėte pasinaudoti refinansavimu jeigu jūsų finansinė padėtis yra normali. Žinoma, šia paslauga jūs galite pasinaudoti bankuose bei kredito unijose, bet čia dažniausiai reikalaujama ne tik užstato, bet ir asmens, laiduojančio paskolą. Refinansavimo paslauga yra kreditas, kuris sumokamas kitiems kreditoriams siekiant perimti skolas. Jūs tų pinigų iš naujo kreditoriaus negausite – jis pats apmokės jūsų kreditus ir tada skolingi būsite būtent jam.

Taip pat savo situaciją galite kažkiek sušvelninti pasinaudoję nemokamomis paskolomis. Kreditas be palūkanų dabar suteikiamas iki trijų mėnesių, tad tai galbūt jums padėtų trumpama laikui atsikratyti turimų sunkumų.

Facebook Comments