Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nešiojami kompiuteriai

nesiojami kompiuteriai

nesiojami kompiuteriaiŠiais laikais ko gero nesurasi žmogaus, kuris nežino kas yra kompiuteris. Jei kažkas plačiai jais ir nesinaudoja, tai bent jau yra kažką apie kompiuterį girdėjęs. Ir tai yra dabar visai niekam nenuostabu. Šiuo metu kompiuteris, kaip ir automobilis, yra ištikimas žmogaus draugas ir pagalbininkas. Kompiuteris pravers ir darbe, kur jis bus labai naudingas, ir namuose, kai liūdna – galima peržiūrėti mėgstamą filmą, atnaujinti prisiminimus, peržiūrėjus šeimos nuotraukas, pažaisti įdomų žaidimą, o esant kažkur svetur, kompiuterio ir interneto pagalba galima susisiekti su draugais ar artimaisiais. Kai tik mūsų gyvenime atsirado kompiuteriai, jie buvo dideli ir naudotis jais buvo įmanoma tik namuose, ar darbo ofise, ar tiesiog internetinėje kavinėje ar svetainėje. Viskas ženkliai pasikeitė tuomet, kai į mūsų gyvenimą atėjo nešiojamieji kompiuteriai.

Nešiojamieji kompiuteriai, tai patogus daiktas, kuriuo galite naudotis, kur Jums reikia, ten, kur tai patogu, ar net iš būtina.

Nešiojamieji kompiuteriai nepririša Jūsų prie darbo stalo, namuose jį pasistatyti galite ir patogiai įsitaisę ant sofos, ir virtuvėje, gamindami naują patiekalą, pagal atrastą internete receptą, ir miegamajame, žiūrėdami  mėgstamiausį filmą prieš miegą, vaikai savo kambaryje gali peržiūrėti mėgstamus multiplikacinius filmukus.

Nešiojamieji kompiuteriai-tikri pagalbininkai studentams, juos galima paprastai atsinešti į paskaitą ir susisteminti visą duodamą medžiagą, o rašant rašto darbus, kursinius ar diplominį darbą, nešiojamasis kompiuteris-tai tikras gelbėtojas, nes sėdint tiesiog su draugais jaukioje kavinėje ir belaukiant mėgstamo patiekalo, galima surašyti ir išsaugoti atsiradusiais mintis rašto darbui, jį perskaityti bei ištaisyti surastas klaidas.

Nešiojamieji kompiuteriai taip pat turi ir įmontuotas vaizdo kameras, todėl jei planuojate įsigyti tokį, neabejokit, su draugais artimaisiais turėsite galimybę bendrauti kaip įprasta.

Prie nešiojamo kompiuterio taipogiai galite pajungti ir spausdintuvą, jei tik Jums reikės atspausdinti nuotraukas, rašto darbus ar kažkokią kitą reikalingą medžiagą.  Neabejokit – nešiojamasis kompiuteris tai tikrai ne jokia kliūtis Jūsų įprastiems darbams, tai Jūsų draugas ir pagalbininkas, visiškai neužimantis vietos Jūsų namuose, todėl tokį patogų turėti jei Jūsų gyvenamasis plotas nėra didelis, jei tenka dažnai kraustytis ir keisti gyvenamąją vietą, tada kai gyvenate nuomojame bute, kambaryje, patogus ir tada kai gyvenate bendrabutyje.

 

 

Facebook Comments