Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Telefonų remontas. Patarimai, kurie padės už remontą mokėti mažiau

Telefonas yra nepamainomas prietaisas, kuris atstoja ir fotoaparatą, ir žadintuvą, ir daugelį kitų funkcijų. Todėl, jam sugedus, nenuostabu, jog kyla panika. Nerimas gali kilti ir dėl staigių išlaidų, kurios tikrai neplanuotos. Remontas gali kainuoti brangiai, todėl labai svarbu rasti būdų, kaip mokėti pigiau ir sutaupyti pinigus.

Rinkitės žinomą telefono modelį

Nors Lietuvoje retai galima pamatyti mažai žinomą telefono modelį, meistrams kartais tenka su jais susidurti. Tuomet sunkiau ne tik atlikti remontą, bet ir rasti detales telefonui. Todėl nereikia stebėtis, kad remontas kainuoja brangiau arba jis yra apskritai neįmanomas ir reikia pirkti vėl naują telefoną kas bus gerokai brangiai nei seno telefono sutaisymas.

Kreipkitės vos tik pastebėjote gedimą

Dažniausia telefonų savininkų klaida – gedimo ignoravimas. Deja, bet tokia klaida neretai yra priežastis, kodėl už telefono remontą reikia mokėti taip brangiai. Kiekvienas turėtų suprasti vieną dalyką – kuo gedimas diagnozuojamas anksčiau, tuo lengviau jį galima pataisyti. Jokiu būdu nelaukite, kol telefonas visai nustos veikti. Susisiekite su meistru vos tik pastebėję pirmuosius gedimus. Išvengsite tokios situacijos, kai įsisenėję nepašalinti gedimai įtakos daug didesnius ir rimtesnius gedimus, kurių šalinimas jau gali būti neįmanomas ar ekonomiškai nenaudingas. Neatideliokite remonto!

Atkreipkite dėmesį į kainas

Telefonų remontas Klaipėdoje kainuoja skirtingai. Kaina priklauso ne tik nuo meistro, bet ir gedimo, detalių, kurias reikės pirkti. Todėl būkite labai atidūs, kai meistras pateikia kainą. Pasidomėkite, kas įeina į nurodytą kainą. Pasitaiko, jog meistras pateikia mažesnę kainą, todėl žmonės jį pasirenka, nes tikisi sutaupyti. Pateiktoje sumoje gali būti minima tik kaina už darbus, todėl gavus sąskaitą, kurioje įrašytos sumos už detalę, galima nustebti, kodėl kaina taip drastiškai šoktelėjo. Reikia nepamiršti pasidomėti, kiek iš tikrųjų kainuoja remonto darbai, kartu su detalių pirkimu ir kitais mokesčiais. Pabandėme patys surasti geriausius meistrus ir Google paieškoje įvedėme frazę „telefonų remontas Klaipėda“. Iš visų meistrų parinkome geriausius: https://techremontas.lt/telefonu-remontas/

Facebook Comments