Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Puikūs LG G5 telefonai ir dar geresnė jų kaina

LG G5 kaina

LG G5 kaina deranti su kokybe

LG G5 kainaLG – tai visiems mums puikiai žinoma Pietų Korėjos korporacija, prekiaujanti elektronikos bei telekomunikacijų priemonėmis. Kadangi išmanieji telefonai jau kurį laiką yra viena populiariausių  elektronikos prekių, šis gamintojas jau spėjo užsitikrinti saugią vietą rinkoje. Ne veltui LG telefonai jau daugybę metų sėkmingai pardavinėjami visame pasaulyje, o atsiliepimai apie šiuo ženklu pažymėtus produktus – itin geri. Naujausias šios korporacijos pasididžiavimas – LG G5 išmanieji telefonai. Nors šie produktai dar neparduodami, dar šių metų balandžio mėnesį turėsime galimybę juos įsigyti ir Lietuvoje. Tačiau kuo ypatingi šie nauji telefonai, iš kurių tiek daug tikimasi? Privalumų esama daug, tačiau vienas svarbiausių pliusų – LG G5 kaina, kuri visiškai atitinka tai ką siūlo gamintojai. Todėl šiame straipsnyje aptarsime ką gausite sumokėję už naująjį LG G5.

Patogi LG G5 kaina bei išskirtinė įrenginio kamera

Viena svarbiausių funkcijų, kurias atlieka išmanieji telefonai – fotografavimas. Visi norime įamžinti įsimintiniausias gyvenimo akimirkas aukščiausia kokybe.  Pagrindinė šio produkto kamera yra  16MP (f/1.8) + 8 MP (f/2.4) ir turi itin greitai veikiantį lazerinį fokusavimą bei LED flash blykstę. Tačiau tai dar ne viskas. LG 360 kamera suteiks Jums galimybę vos vienu paspaudimu užfiksuoti 360 laipsnių panoramą aplinkui Jus. Tačiau jei panoramos Jūsų nedomina, ši, platų vaizdą apimanti kamera leis Jums užfiksuoti platesnį peizažą, todėl viskas tilps į kadrą. Tuo tarpu 8 MP galinė kamera taip pat Jus nustebins. Nepaisant visų privalumų, LG G5 kaina vis vien yra sąlyginai žema.

Išsitraukianti baterija

LG G5Kiekvienas standartus laužantis įrenginys privalo turėti kažką naujo. Kažką tokio, ko dar nesame matę. Būtent todėl šį naująjį modelį gamintojai sudėjo taip, jog jo baterija paprasčiausiai išsitraukia neardant telefono. Visų pirma tai išlaisvins Jus iš kančių, kurios užklumpa bandant nuimti galinį dangtelį tam, kad pakeistumėte SIM kortelę ar akumuliatorių. Ką jau kalbėti apie įrenginius, kurių baterijų išimti iš vis negalima. Įsigiję šį telefoną galėsite nusipirkti papildomą akumuliatorių ir prireikus neardydami telefono tiesiog pakeisite išsikrovusį nauju. LG G5 kaina yra tikrai žema apsvarstant visus patogumus, kuriais mėgausite įsigiję produktą.

LG G5 kaina ir techninė įranga

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai savo galingumu dažnai neatsilieka nuo asmeninių kompiuterių, o kartais juos net pranoksta. LG G5 kaina – žemesnė nei kompiuterio, tačiau šis produktas turi nepaprastai galingą procesorių, susidedantį iš dviejų branduolių 2,15 GHz Kyro ir dviejų branduolių 1,6 GHz kyro (H850 serijos modelis) arba keturių branduolių Cortex-A72 bei keturių branduolių Cortex-A53 (H840 serijos modelis). Nesvarbu ar mėgstate video žaidimus, ar aukščiausios kokybės video, ar naudojate telefoną tik skambinti ir naršyti internete, galingumo Jums tikrai pakaks. O svarbiausia yra tai, jog LG G5 kaina nesikandžioja – visa tai parduodama sąlyginai nebrangiai.

Facebook Comments