Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Apsisaugojimo priemonės – lengvai prieinamos ir nebrangios

Nors gyvename dvidešimt pirmame amžiuje ir turime puikiausias galimybes gauti visą mums reikiamą informaciją, vis dėlto pastebima, kad kuo visuomenė tampa atviresnė, tuo labiau didėja lytiniu keliu plintančių ligų ir neplanuoto nėštumo problemos mastas. Tai reiškia, kad žmonės, kurie į lytinius santykius žvelgia pro pirštus, kur kas dažniau susiduria su minėtomis problemomis. Tačiau viso to būtų galima labai nesunkiai išvengti, jei kiekvieno lytinio akto metu būtų naudojami prezervatyvai, kurie yra lengvai prieinami ir visiškai nebrangūs.

PrezervatyvaiDeja, bet atliktų tyrimų duomenimis matyti, kad tokios apsisaugojimo priemonės kaip prezervatyvai, kontraceptinės tabletės ir spiralės nėra puikiai suprantami ir kaskart pasitelkiami apsisaugojimo būdai. Nemaža dalis žmonių mano, kad norint apsisaugoti nuo nėštumo, tereikia naudoti lytinio akto nutraukimo metodiką. Žinoma, tai yra mitas – pastarasis metodas nepadeda išvengti nėštumo ar apsisaugoti nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad kai kurie vartotojai, kurie vis dėlto lytinių santykių metu naudoja prezervatyvus, nežino, kaip tinkamai juos naudoti. Sakysite, kad tai yra labai paprasta ir nėra ko švaistyti laiko mokantis to, kas atrodo elementaru? Tačiau, tai yra labai neteisingas požiūris, kuris gali sumažinti prezervatyvų apsaugos lygį.

Taigi, keli naudingi aspektai tam, kad prezervatyvai išliktų labai efektyvios apsisaugojimo priemonės:

  • Kiekviena prezervatyvo pakuotė turėtų būti atidaroma laikantis visų saugumo reikalavimų. Jo pakuotę turėtumėte atplėšti tik naudojantis savo pirštais ir tai darant per vieną iš pakuotės šonų. Jokiu būdu nenaudokite žirklių ar dantų – tai gali pažeisti prezervatyvą.
  • Prezervatyvai turi būti laikomi sausoje vietoje ir kambario temperatūroje. Niekada nelaikykite jų ten, kur labai šalta, karšta arba drėgna. Jei ore yra labai daug drėgmės – tai gali neigiamai paveikti lateksą.
  • Prieš naudojant prezervatyvą, nepamirškite patikrinti jo galiojimo datos. Jei ji pasibaigusi, tokio prezervatyvo naudoti nerekomenduojama.
  • Nenaudokite nei per mažo, nei per didelio prezervatyvo. Tiek vienu, tiek ir kitu atveju galite sumažinti jo efektyvumą.
  • Nors kai kurie vartotojai mano priešingai, tačiau turite nepamiršti, kad aliejaus pagrindo lubrikantai negali būti naudojami kartu su prezervatyvais. Aliejus pažeidžia prezervatyvo paviršių.

Niekada nėra pernelyg daug atsargumo priemonių, todėl visada vadovaukitės logika ir elkitės atsakingai.

Facebook Comments