Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Sportinis vežimėlis jūsų vaikui

BabyZen vezimelis

Jei auginate pirmagimį ir savo artimoje aplinkoje neturite žmonių, kurie galėtų patarti, ką ir kaip būtų efektyviausia daryti, siekiant palengvinti vaikelio auginimą ir jo priežiūrą, tuomet puikiai suprantama, kad galite priimti nemažai įvairių neteisingų sprendimų. Ir vienas iš jų neretai būna susijęs su vežimėlio jūsų vaikui pasirinkimu. Trumpiau tariant, kai kurios mamos pasirenka jų situacijai nepritaikytus vežimėlius, kurie sukuria daug papildomų rūpesčių. Todėl norint, kad vežimėlis būtų kaip įmanoma tinkamesnis ir patikimesnis, visų pirma reikėtų pakankamai daug dėmesio skirti dabartinio asortimento vertinimui ir skirtingų vežimėlių palyginimui – pasirinkimo procese nepamirštant atsižvelgti ir į savo poreikius.

BabyZen vezimelisTaigi, jei peržvelgsite didžiąją dalį šiuolaikinių vežimėlių, pastebėsite, kad kai kurie iš jų yra transformuojami. Tai reiškia, kad galima įsigyti „trys viename“ vežimėlio modelį. Tokiu atveju jame bus lopšys, sportinis vežimėlis ir automobilinė kėdutė. Kita vertus, reikėtų nepamiršti, kad anaiptol ne visi tokio tipo vežimėlių modeliai gali būti jums tinkami. Pavyzdžiui, dažnai nutinka taip, kad tėveliai įsigiję tokio tipo vežimėlį, vaikeliui paaugus galiausiai priima sprendimą įsigyti dar vieną atskirą sportinį vežimėlį, kuris geriau atitinka jų keliamus reikalavimus. Ir tai yra pakankamai įprasta situacija, todėl iš anksto pagalvokite ar jums verta pirkti „trys viename“, ar geriau laikui bėgant investuoti į atskirus vežimėlius – be to, verta paminėti, kad kai kurių modelių sportiniai vežimėliai (pvz., BabyZen vezimelis) taip pat gali būti naudojami ir su automobiline kėdute bei lopšiu – tai gali būti dar efektyvesnis sprendimas).

Kaip bebūtų, jei ieškosite sportinio vežimėlio, būtinai pro savo akis nepraleiskite jo svorio. Kuo sunkesnis vežimėlis, tuo sunkiau jums bus jį pernešti. Be to, dažniausiai tokiais atvejais vežimėlis taip pat būna pakankamai didelis, o tai gali sudaryti papildomų nepatogumų norint jį transportuoti. Todėl vežimėlio svoris ir išmatavimai yra labai svarbūs aspektai.

Atsižvelkite ir į tai, kaip sportinis vežimėlis susilanksto. Tobuliausia, jei jį galite sulankstyti viena ranka. Tai suteiks jums daugiau komforto ir patogumo. Žinoma, taip pat įvertinkite ir vežimėlio paslankumą bei tvirtumą. Nors iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti, kad visi vežimėliai važiuoja vienodai, iš tiesų situacija yra priešinga – kiekvieno vežimėlio važiuoklė skiriasi, o ir konstrukcija nėra vienoda, todėl pravažumas ir važiavimo stabilumas turėtų būti įtraukti į jūsų prioritetų sąrašą. Suprantama, kad aspektų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, yra ir daugiau, tačiau jei jūs rinksitės iš naujausių vežimėlių modelių, galėsite mėgautis labai dideliu funkcionalumu ir patogumu – ir visą tai puikiai įrodo jau minėtas BabyZen vežimėlis.

Facebook Comments