Lassie kombinezonas – Atsiliepimai

Artėjant žiemos sezonui prieš mane iškilo nemenka užduotis – išrinkti sūnui žieminį kombinezoną, kurį vilkint jam būtų jauku, patogu judėti, kuris būtų šiltas, patvarus ir neperšlampantis. Dar vienas labai svarbus momentas – šio kombinezono turi pakakti visam sezonui, kadangi pirkti du kombinezonus, mano manymu, pernelyg didelė prabanga.

Perskaičiau daugybę atsiliepimų apie įvairiausius garsių gamintojų kombinezonus ir visuose variantuose radau įvairių reikšmingų trūkumų. Pavyzdžiui, platus kaklas, per kurį pučia vėjas, pernelyg plačios kelnių klešnės ir išsipūtusi striukė, su kuria vaikui sunku judėti, negilūs kapišonai, uždengiantys vos pusę mažylio galvos ir kt.

Akį patraukė Lassie kombinezonas. Atsiliepimai maloniai nustebino, nes lassie kombinezonai turėjo viską, ko man norėjosi ir apie kokius nors trūkumus, kuriuos turėtų šios firmos vaikiski kombinezonai praktiškai neradau jokių įrašų. Galutinai apsisprendžiau, jog lassie by reima yra būtent tai, ko ieškau, po to, kai ėmiau naršyti po internetines parduotuves, ieškodama naudingų pasiūlymų.  

Man pasisekė, vienoje internetinėje parduotuvėje radau Lassie by Reima modelių vieno dydžio likutį ir tai buvo būtent man reikalingo 92 dydžio reima kombinezonas.  Kadangi tai buvo paskutinis likęs dydis, kombinezono kaina buvo ženkliai žemesnė. Aš užpildžiau užsakymą ir persikėliau į malonaus laukimo režimą.

Atsiliepimo pabaigoje pridėsiu nuorodą į internetinę parduotuvę, kurioje populiarių prekės ženklų drabužiai kūdikiams, tame tarpe ir lassie kombinezonai vaikams, parduodami už labai gerą kainą. Čia tikrai parduodami patys geriausi zieminiai kombinezonai vaikams.

Išvaizda

Lassie žieminis kombinezonas realybėje pasirodė besąs dar gražesnis, nei internetinėje parduotuvėje patalpintame paveikslėlyje. Spalvos ryškios, sodrios, iš pirmo žvilgsnio patiko neįprastas raketas vaizduojantis piešinys ir ryškus vidinis pamušalas. Mažyliui dėvint kombinezoną ne kartą pagavau save besidžiaugiančią, jog labai sėkmingai pasirinkau spalvą – kombinezonas neryškus, tačiau ir ne niūrus, kadangi jį puošia ryškios raketos.

Vidinis audinys – neperšlampanti membrana – vos palietus jaučiasi, kad tai dengtas audinys. Dėl šios priežasties mažyliui judant lassie by reima kombinezonas šiek tiek šiugžda.

Fliso audinys eina tik per nugarą ir kapišono viduje, kodėl jo neužteko priekiui ir užpakaliukui – neaišku. Galbūt, gamintojai nenorėjo, kad lassie by reima kombinezonai būtų pernelyg šilti.

O štai kas jau tikrai puiku, ką turi reima kombinezonai – tai kapišonas. Jis gilus, su nedideliu snapeliu, fiksuojamas lipukais. Tik neramu, kad tų lipukų aštrūs krašteliai ir pasitaiko, kad jie liečiasi su mažylio smakru ir gali nubrozdinti odą.

Rankovės ir kelnių klešnės turi gerai priglundančius manketus, kurių dėka į kombinezono vidų nepatenka sniego.

Lassie zieminiai kombinezonai vaikams turi kelnių kilpas, kurių dėka kombinezono klešnės gerai laikosi prie kūno ir tai yra niekuo nepamainomas dalykas esant snieguotoms žiemoms ir gilioms pusnims.

Dydis

Labiausiai aš pergyvenau dėl dydžio, kadangi jei dydis būtų netinkamas grąžinti kombinezono man nebūtų pavykę.

Taigi, nutariau užsakyti kombinezoną „su atsarga“, kaip liaudis sako „ant išaugimo“, galų gale per didelis tai ne per mažas, galima palenkti ir rankoves, ir kelnių klešnes.

Kombinezoną užsakiau rugsėjo pabaigoje. Tuo metu sūnaus ūgis buvo apie 88 cm ir aš pasirinkau 92 dydį.

Prieš atlikdama užsakymą perskaičiau daugybę informacijos, kad Lassie kombinezonai eina į didžiąją pusę ir vietoje nurodytų +6 cm gausite +10 cm. Nežiūrint visos šios informacijos užsakyti sūnui 68 dydį nesiryžau ir kaip vėliau paaiškėjo teisingai ir padariau, antraip to kombinezono tiesiog nebūtų užtekę iki sezono pabaigos.

Pirmojo matavimosi metu sūnui buvo vieneri metukai ir 8 mėnesiai, ūgis 88 cm, tad šis vaikiskas zieminis kombinezonas jam buvo išties gerokai per didelis. Man teko paraitoti rankoves ir palenkti kelnes į vidų beveik 10 cm. Ačiū Dievui, kad yra manketai ir jų dėka tiek rankovės, tiek kelnės lengvai fiksuojasi.

Didžiausias rūpestis buvo dėl to ar vaikui bus patogu judėti, vilkint tokį didelį kombinezoną? Sūnelis jau pirmojo prisimatavimo metu lakstė vilkėdamas kombinezoną po kambarį ir niekas nekaustė jo judesių, mažylis akivaizdžiai nejautė jokio diskomforto. Išėjus į lauką mažasis nenuorama ir toliau laisvai šėlo ir bėgiojo.

Vaikai auga „šuoliais“ ir vos po pusantro mėnesio kombinezono dydžio „atsargos“ gerokai sumažėjo, jis jau nebeatrodė sūnui per didelis.

Dabar mano sūnui beveik dveji metukai, kombinezoną dėvime jau trečias mėnuo, sūnus taip ūgtelėjo, kad dabar kombinezone nebėra jokių atvartų ir kombinezonas vaikui kaip tik.

Džiaugiuosi, kad nesugalvojau imti dydžiu mažesnio kombinezono. Turint galvoje, kaip greitai išaugo sūnus, mums šio kombinezono tikrai nebūtų užtekę sezonui.

Temperatūros režimas – ką rengti po kombinezonu

Žieminiai kombinezonai vaikams pašiltinti sintetine medžiaga – izosoftu, kuris nuo sintepono skiriasi tuo, kad yra plonesnis, tačiau šilumą išsaugančias savybes išlaiko geriau, nei sinteponas.

Vaikiški žieminiai kombinezonai lengvi ir ganėtinai ploni, vaikams patogu bėgioti, pritūpti, pasilenkti, laipioti į kalnelius. Lassie žieminis kombinezonas visiškai nekausto vaiko judesių.

Kombinezone yra 180 gramų pašiltinimo, vaikas jį gali vilkėti nuo +5 iki -15.

Esant plius penkių laipsnių temperatūrai po kombinezonu sūnui užvelku plonus medvilninius marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kelnes. Grįžusio iš pasivaikščiojimo sūnaus kūnelis šiltas, tačiau jam nekaršta, vilkėdamas lassie kombinezoną jis nė karto nesukaito ir nesuprakaitavo.

Kokius šalčius atlaikys lassie žieminis kombinezonas

Maksimali minusinė temperatūra, kai mudu su sūnumi išeiname pasivaikščioti yra -15. Mūsų kraštuose tokie šalčiai nėra dažni, paprastai žiemą būna -5, – 10 laipsnių su pertraukomis, kai termometro stulpelis rodo 0.

Esant -5 laipsnių temperatūrai vaikui užvelku medvilninius marškinėlius ilgomis rankovėmis ir pašiltintą medvilninį megztuką bei pašiltintas medvilnines kelnes. Šitaip vilkėdami mes lauke praleidžiame pusantros valandos. Kai grįžtame namo mažylis būna šiltutis, tačiau nesuprakaitavęs.

Jei šaltis nukrenta iki -10 laipsnių, tuomet sūnui užvelku medvilninius marškinėlius ilgomis rankovėmis ir ant viršaus dar marškinėlius iš fliso irgi ilgomis rankovėmis. Apmaunu fliso kelnes. Lauke taipogi būname pusantros valandos, vaiko kūnas šiltas, mažylis nešąla.

Svarbi informacija! Praleisdamas pusantros valandos lauke vaikas praktiškai visą laiką juda, jeigu sėdame į vežimėlį ar rogutes, tai tam reikalui aš turiu avikailio vokelį. Jei pasivaikščiojimo metu vaikas mažai juda ir sėdi vežimėlyje, tai vilkėdamas tokį kombinezoną jis sušals. Manyčiau, jog esant minus 15, jeigu vaikas pusantros valandos lauke nejuda, tai jis sušals net vilkėdamas kombinezoną su 330 gramų pašiltinimo.

Aš nepirkau kombinezono su 330 gramų pašiltinimo, kadangi jis labai išsipūtęs, vaikui sunku jame judėti. Ir tokio kombinezono neužvilksi prie nulinės temperatūros, vaikas suprakaituos net prie -3. Jei vaikas aktyviai judės, jam bus neįmanomai karšta.

Atsižvelgdama į visus faktorius pasirinkau maksimaliai patogiausią variantą. Aktyviems pasivaikščiojimams pėstute –  lengvas, šiltas ir patogus Lassie kombinezonas, o jei mažylis pavargo ar nori pasivažinėti rogutėmis – naudoju vokelį.

Yra nuostabus lietuvių prekės ženklo Flokati vokelis iš natūralaus avikailio, kurį galima naudoti nuo gimimo iki trejų metukų. Jis tinka ir į lopšį, ir į rogutes,- aš juo labai patenkinta.

Funkcionalumas

Į kombinezoną įsiūtas ilgas užtrauktukas, jis labai lengvai užsitraukia ir atsitraukia, neužsikerta. Prie kaklo yra apsauga nuo užtrauktuko. Tai labai reikalinga detalė, nes dažnai sūnų rengiu paskubomis ir skubėdama užtraukti užtrauktuką  visada esu rami, kad neįtrauksiu mažylio odos ir jo nesužeisiu. Kombinezoną labai patogu užsivilkti ir nusirengti. Aš specialiai pasirinkau vientisą kombinezoną, kadangi manau, jog aktyviems pasivaikščiojimams jis patogesnis – viskas uždengta, niekas niekur nesukyla, neišsipešioja, neišsitampo.

Į komplektą įeina ir nuimamos kelnių kilpelės, kurios patikimai fiksuoja kelnių klešnes ir vaikas gali drąsiai bristi į aukščiausią pusnį – sniego į batus tikrai neprikris. Kelnių juostelės (kilpos) pagamintos labai kokybiškai ir patikimai. Jau maždaug mėnesį jomis naudojamės, o jos kaip naujos, gumelės nelenda, viskas vietoje.

Lassie kombinezonas pagamintas iš vandeniui nepralaidaus audinio. Iš tikrųjų, patikrinau valandą vaikščiodama su mažyliu lauke pliaupiant stiprokam lietui. Išorinis audinys atrodo šlapias, tačiau viduje kombinezonas išliko sausutėlis.

Aš visada naudojuosi kapišonu. Mano sūnaus kepurė nelabai šilta, o jei uždedu ant viršaus kapišoną būna pats tas – šilta ir vėjas neperpučia. Kapišonas gilus, gerai apsaugo nuo lietaus, vėjo ir sniego.

Privalomas dizaino atributas – atšvaitai, kurie tiesiog būtini vaikštant lauke vakarais, kad papildomai apsaugotume savo vaikus. Lassie by Reima kombinezonai tokius atšvaitus turi ant kapišono, ant kelnių klešnių ir ant nugaros.

Nusidėvėjimas

Vaikas aktyviai dėvi kombinezoną, dukart dienoje po pusantros valandos vaikščiojame lauke, žodžiu, vidutiniškai kasdien po tris valandas mano vaikas praleidžia vilkėdamas kombinezoną. Iš ekstremalių pramogų sūnus dievina leidimąsi nuo kalno ant užpakalio, šliaužiojimą asfalto danga, mėgsta taškytis po balas, gali net atsisėsti į balą.

Turint galvoje visus šiuos vilkėjimo faktorius šiai dienai kombinezonas atrodo kaip naujas, jis praktiškai idealios būklės. Kokybę ir pasiuvimą vertinu puikiai, reima kombinezonas tvirtas ir nepraleidžia nei vandens, nei vėjo.

Išvados

Esu labai patenkinta savo pirkiniu. Lassie by Reima kombinezonas pateisino visus mano lūkesčius. Už prieinamą kainą aš gavau kokybišką, patogų, funkcionalų kombinezoną savo vaikui. Mano sūnui tikrai patogu jame judėti, kombinezonas šiltas ir lengvas.

Pliusai:

  • Kokybiškas pasiuvimas, tvirtos ir patikimos medžiagos
  • Vandeniui ir vėjui nepralaidus audinys
  • Gaminys lengvas ir šiltas
  • Gražus dizainas
  • Gaminys patogus ir funkcionalus
  • Esant nuolaidoms galima įsigyti už nedidelę kainą

Minusai:

  • Nėra fliso pašiltinimo ant krūtinės ir užpakaliuko
  • Kapišono lipukas gali nubraižyti smakrą
  • Netinka vilkėti prekybos centruose, kadangi ten kombinezoną tektų visiškai nusirengti.

Kombinezono privalumas tas, kad atsižvelgiant į pašiltinimo kiekį jis tiks tiek pliusinei temperatūrai, tiek esant šalčiams, bent jau iki minus -15 tai tikrai. Turint galvoje regiono, kuriame aš gyvenu klimatą, sūnus šitą kombinezoną galės vilkėti iki kovo mėnesio, taigi, gaunasi 5 mėnesiai.

Kadangi aš nupirkau kombinezoną „su atsarga išaugimui“ ir jis iki šiol sūnui nėra kaip tik, yra didelė tikimybė, jog  reima kombinezonas jam tiks dar ir sekančią žiemą. Todėl aš dar labiau džiaugiuosi šiuo sėkmingu pirkiniu.

Kur parduodami geriausi drabužiai kūdikiams?

Niekam ne paslaptis, kad pastaruoju metu atsirado marios internetinių parduotuvių, kuriose kainos gerokai mažesnės, nei įprastose parduotuvėse. Nemažai mano pažįstamų eina į paprastą parduotuvę pasimatuoti, apžiūrėti reikalingų daiktų, o vėliau juos užsisako internetinėje parduotuvėje. Mano pati mėgstamiausia internetinė parduotuvė, kurioje parduodami drabužiai kūdikiams – tai Kidy.eu. Aš pastoviai užsisakinėju čia prekes ir dar nebuvo nė karto, kad kas nors vyktų ne taip, kaip reikia. Prekės visada pristatomos laiku. Beje, pristatymas galimas ne tik Lietuvoje, o visame pasaulyje (mano draugė iš Vokietijos irgi nuolatinė jų klientė, viską užsakinėja KIDY parduotuvėje). Patikėkite, pas juos tikrai geriausios kainos, kadangi jie tiesiogiai bendradarbiauja su gamintojais, fabrikais, kurių veiklos specifika –  vaikiski drabuzeliai. Visiems rekomenduoju!

Facebook Comments