Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Žaislai mergaitėms: princesių figūrėlės

žaislai mergaitėms

žaislai mergaitėmsŽaislai mergaitėms paprastai būna kitokie nei berniukiški. Geras pavyzdys šioje temoje yra princesių figūrėlės.

Žaisdami vaikai kuria įsivaizduojamus pasaulius, bendrauja, lavina mąstymą ir kūrybiškumą. Įprasta manyti, kad mergaitės turėtų žaisti su lėlėmis. Tačiau jei lėlių namie yra užtektinai, galima pamąstyti apie panašią, bet kiek kitokią dovaną – apie princesių figūrėles.

O kai veikėjų yra ir kitokių, pavyzdžiui, elnias ar burtininkė, galima kurti naujus siužetus, pasijusti tarsi pasakoje, kur, žinoma, visuomet laimi gėris.

Pasirinkus tinkamai, t. y. radus kokybiškų figūrėlių, galima nupirkti jų dukrai. Šiai tikrai turėtų patikti dailios ilgaplaukės princesės, kurios laimės prieš piktąją burtininkę. Pagalbininkai, pavyzdžiui, kilmingas elnias, atskuba į pagalbą veikėjai, o piktoji burtininkė pabėga. Kas žino, galbūt mergaitė žaisdama sukurs ištisą fantazijų pasaulį, gal netgi parašys pasaką?

Figūrėlės atrodo kaip gana originali dovana. Kaip tik dairotės, ką nupirkti dukrai, krikšto dukrai ar dukterėčiai gimtadienio proga? Kodėl nepasižvalgius po minėtų žaislų lentynas? Tai galite padaryti ir internete, todėl dovanos nupirkimas tampa greitesnis bei patogesnis; čia žaislai mergaitėms netgi išdėstomi norima tvarka (pvz., pagal kainą).

Dėmesį patraukia figūrėlių spalvingumas. Tokie kokybiški žaislai mergaitėms yra dažyti rankomis, personažai atrodo charakteringai, primena pasakų veikėjus. Svarbiausia, kad daiktas būtų pagamintas kokybiškai, kad nebūtų kokių trupančių smulkių detalių. Jei perkate internetu, vadinasi, prie figūrėlės nurodytas jos aukštis (pvz., 9,5 cm), o tai padeda apsispręsti, kurią konkrečiai prekę dėti į virtualų krepšelį. Atsižvelkite į amžiaus rekomendacijas, nes jos nurodomos ne „šiaip sau“.

Nors kalbant apie tai, kas tinka mergaitėms, dažniausiai akcentuojamos lėlės, tačiau tai nėra taisyklė. Figūrėles lyg ir galėtume priskirti prie lėlių, tačiau išlieka šiokia tokia diferenciacija. Labai tikėtina, kad pirkinys dukrai priklausys nuo vykstančių akcijų. Jei didelė lėlė internetu kainuoja gerokai mažiau nei anksčiau, kodėl jos neužsisakius? Bet jeigu mergaitė nori ko nors kito, reikės labiau pagalvoti. Visgi savo nuomonę ji veikiausiai išsakys ir jūs bent apytiksliai žinosite, ko turite ieškoti.

Ne paslaptis, kad tiek berniukams, tiek mergaitėms patinka minkšti žaislai. Kad ir nesenstantys teletabiai. Mergaitei tikriausiai patiks ir konstruktorius. Taip, tokių konstruktorių yra, jie dažniausiai išskiriami rožine spalva. Beje, nepamirškite pasižiūrėti, kokios amžiaus grupės rekomendacijos!

Kad ir kokius žaislus mergaitei rinktumėte, pirkdami internetu galite išleisti mažiau, bet įsigyti kokybiškų prekių. Jei dukra jau paūgėjusi, ji pasidalys savo norais. Bet kalbant apie gimtadienį aiškėja, kad dovanos pirkimo klausikas atsiduria tėvų rankose. Ką gi čia padovanojus? Geriausias sprendimas – ne tik apžiūrėti, kokie žaislai mergaitėms parduodami, bet ir pagalvoti, gal dukra minėjo, jog apie ką nors svajoja. Ir nenupirkite identiško žaislo, pavyzdžiui, tokio ponio, koks jau yra namie.

Žaislai mergaitėms kelia įvairių klausimų. Ir tai puikiai suprantama, nes ieškoma kokybiškų daiktų, o ir kainą tikimasi rasti padoresnę. Internetu pirkti lėles ar konstruktorius apsimoka, tik prieš tai pasidomėkite parduotuvės reputacija. Ir visuomet atsižvelkite į tai, kokiai amžiaus grupei konkretus žaislo modelis yra skirtas. Na, o viena iš idėjų, ką įsigyti, – personažų figūrėlės, kurias aptarėme šio straipsnio pradžioje.

 

 

 

Facebook Comments