„iPhone“ ekrano taisymas: viskas, ką reikia žinoti

Įtrūkę ekranai, sudužę ekranai ir sugedę lietimui jautrūs stikliukai – o ne! Jei didžiuojatės  būdami „iPhone“ savininku, yra didelė tikimybė, kad patyrėte širdį veriantį jausmą, kai numetate savo mylimą įrenginį ir pamatysite, kaip jis subyrėjo į milijoną dalių. Bet nebijok! Šiame tinklaraščio įraše pateiksime viską, ką reikia žinoti apie iPhone ekrano taisymą. Nuo „pasidaryk pats“ pataisymų iki profesionalių paslaugų – mes apimsime visus pagrindus, kad kitą kartą ištikus nelaimei, būsite pasirengę atkurti savo telefoną puikios formos. Taigi atsisėskite ir pasiruoškite išmokti viską, ką reikia žinoti apie iPhone ekrano taisymą kaip profesionalas!

Koks yra iPhone telefono ekranas?

Jei jūsų iPhone ekranas pažeistas, prieš pradėdami turite žinoti keletą dalykų. Pirma, jei telefonas nesugedęs, dažniausiai galite patys išspręsti problemą naudodami pagrindinius įrankius ir reikmenis. Antra, jei ekranas yra sulūžęs arba įskilęs, greičiausiai turėsite jį taisyti arba pakeisti. Trečia, skirtingų modelių iPhone turi skirtingų tipų ekranus, todėl prieš pradėdami remontą būtinai perskaitykite savininko vadovą. Galiausiai atminkite, kad net jei ekranas nėra sulūžęs ar įskilęs, jį vis tiek gali tekti taisyti dėl laikui bėgant nusidėvėjusio.

Kas gali nutikti naudojant „iPhone“ ekraną?

Yra keletas skirtingų dalykų, kurie gali suklysti naudojant „iPhone“ ekraną, todėl gali kilti problemų, pvz., pablogėti matomumas ar net visiškai sugesti. Čia yra dažniausiai pasitaikantys kaltininkai:

Įtrūkęs ekranas: viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, susijusių su „iPhone“ ekranais, yra ta, kad jie įtrūksta dėl kritimo ar kitokio poveikio. Tokiu atveju vanduo ir dulkės gali patekti į ekraną ir pradėti ėsdinti pagrindinę elektroniką. Dėl to ekranas gali visiškai nustoti veikti arba tiesiog matyti iškraipytas vaizdas. Jei pastebėsite įtrūkimą savo iPhone ekrane, kuo greičiau nuneškite jį taisyti.

Užšalęs ekranas: Kita problema, kuri gali kilti naudojant „iPhone“ ekranus, yra užšalimas, ypač kai skystųjų kristalų ekranas (LCD) pradeda nereaguoti. Paprastai taip nutinka, jei kas nors trukdo šilumai pasiekti LCD ekraną, pvz., sunkus dėklas arba per stipriai uždėtas dangtelis. Jei jūsų iPhone rodomi sustingę vaizdai ir piktogramos, turėtumėte kuo greičiau pradėti jį naudoti, kad būtų ištaisyta.

Nešvarus ekranas: Vienas iš paprasčiausių dalykų, galinčių sugadinti „iPhone“ ekraną, yra leisti jam užsiteršti. Kiekvieną kartą palietus ekraną, laikui bėgant susikaups aliejus ir prakaitas, o tai reiškia, kad nešvarumai ir nešvarumai taip pat įsiskverbs į paviršių. Tai ne tik apsunkina žiūrėjimą, bet ir padidina įbrėžimų ar kitų dėmių tikimybę.

Kaip pataisyti iPhone ekraną?

Jei jūsų iPhone ekranas įskilęs arba jame yra įbrėžimų, galite atlikti kelis veiksmus, kad jį ištaisytumėte. Jei ekranas visiškai sugedęs, turėsite įsigyti naują telefoną. Mobili Šalis Telefonų taisykla Vilniuje visada patars visais telefono remonto klausimais.

Norėdami pataisyti įtrūkusį arba subraižytą „iPhone“ ekraną:

  • Jei įmanoma, išimkite bateriją ir SIM kortelę.
  • Išjunkite iPhone ir nuimkite galinį skydelį.
  • Suraskite varžtus, laikančius stiklinį jutiklinį ekraną, ir nuimkite juos naudodami Phillips atsuktuvą.
  • Atsargiai nuimkite plastikinę ekrano apsaugą ir, jei reikia, pakeiskite ją nauja.
  • Pakeiskite varžtus tose pačiose vietose ir vėl pritvirtinkite galinį skydelį.
  • Vėl pridėkite akumuliatorių ir SIM kortelę, įjunkite „iPhone“ ir patikrinkite, ar visos funkcijos veikia normaliai.

iPhone ekrano keitimo kaina ir terminai

Jei jūsų „iPhone“ ekranas sugedo, turėsite jį nuvežti į „Apple“ parduotuvę arba kvalifikuotą remonto meistrą. Remonto kaina paprastai yra 149–199 EUR, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo žalos sunkumo. Daugeliu atvejų remontas užtruks apie dvi valandas. Norite sutaupyti? Galite pasikeisti telefono ekraną patys, tereikia nusipirkti detalę – Smartparts telefonų dalys internetinė prekyba visada turi sandėlyje tik aukščiausios kokybės atsarginių detalių: telefono ekranų, baterijų ir kitų smulkių detalių.

Patarimai, kaip išvengti „iPhone“ ekrano pažeidimo

Jei esate kaip ir dauguma žmonių, tikriausiai elgiatės su savo iPhone kaip su brangiu papuošalu. Štai kodėl tai gali šiek tiek nustebti, kai kažkas nutinka ir ekranas įtrūksta ar sulūžta. Šiame straipsnyje aptarsime keletą patarimų, kaip pirmiausia išvengti iPhone ekrano pažeidimo.

Visų pirma atminkite, kad jūsų iPhone yra subtilus įrenginys ir su juo reikia elgtis atsargiai. Nenumeskite jo – net jei jis tik šiek tiek – ir nebaisk jo į ką nors kieto. Jei ekranas kokiu nors būdu sugenda, nebandykite jo taisyti patys – nuneškite savo iPhone į Apple parduotuvę arba įgaliotąjį paslaugų teikėją taisyti.

Dar viena gera taisyklė – vengti tiesioginių saulės spindulių ar atšiauraus klimato. Tai ne visada įmanoma, bet bent jau stenkitės, kad telefonas kuo labiau nepatektų į tiesioginę šviesą. Ir galiausiai, niekada nenaudokite jokių aštrių daiktų, tokių kaip peilis ar žirklės, norėdami atidaryti iPhone ekraną, jei jis netyčia iššoks. Taip elgdamiesi galite padaryti didelę žalą, kuriai atitaisyti prireiks daugiau nei šiek tiek išsiliejusių obuolių sulčių.

Facebook Comments