Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas aktualu krūtimi savo vaikelį maitinančiai mamytei

Pastaruoju metu labai daug kalbama apie tai, kokią didelę naudą maitinimas krūtimi turi vaikeliui, tačiau kur kas mažiau kalbama apie tai, ką reikėtų daryti mamai, kad ji savo vaikeliui suteiktų visą tai, ko labiausiai reikia. Todėl kiekviena mamytė turėtų pasirūpinti tuo, kas jos pienui suteikia visas reikiamas naudingąsias ir maistingąsias medžiagas. Be to, negalima pamiršti ir paties maitinimo proceso, kuris turėtų būti kuo komfortiškesnis ir malonesnis.

Subalansuota ir sveika mityba

Kiekviena krūtimi maitinanti mama turėtų subalansuoti savo mitybą. Klaidinga manyti, kad svarbiausia vaikeliui gauti pakankamai pieno, kad jis augtų sveikas ir stiprus. Turite suprasti, kad mamos natūraliu būdu pagaminamas pienas turi būti maistingas ir jame turėtų būti pakankamai visų reikiamų vitaminų bei mineralų. Jei mama nesimaitins pilnavertiškai ir kasdien negaus pakankamo kiekio visų svarbiausių vitaminų bei kitų maistingųjų medžiagų, tuomet jos pienas nebus maistingas ir vaikelis negalės pasisotinti. Trumpiau tariant, tokiu atveju tikėtina, kad vaikelis valgys kur kas dažniau ir daugiau, bet nepajėgs priaugti pakankamai svorio bei tinkamai sustiprinti savo imuniteto. Būtent dėl šių priežasčių reikia labai daug dėmesio skirti tam, ką valgome.

Palaidinės ir tunikos maitinančioms

Palaidinės ir tunikos maitinančioms

Mama, savo vaikelį maitinanti krūtimi, turi jausti didelį komfortą. Jei maitinimo procesas bus nepatogus ir nemalonus, vargu ar maitinimas kels teigiamas emocijas. Tai labai greitai persiduos ir vaikeliui. Mama turi jaustis labai jaukiai, todėl pasirūpinkite maitinimui padedančiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, palaidinės ir tunikos maitinančioms gali būti geriausias šių klausimų sprendimo būdas. Jei maitinimo metu mama dėvės patogius, komfortiškus ir iš natūralių bei švelnių medžiagų pagamintus drabužius, ji jausis jaukiau ir maloniau, todėl maitinimas krūtimi nekels nemalonių pojūčių ir bus paprastesnis.

Teisingas ir mamai priimtinas požiūris

Nesivadovaukite tuo, ką sako kiti. Kai pradėsite maitinti krūtimi, neabejotinai išgirsite daugybę įvairių nuomonių. Vieni sakys, kad maitinti reikia kaip įmanoma ilgiau ir tuomet, kada vaikelis prašo. Tuo tarpu kiti sakys, kad maitinti krūtimi nėra būtina ir privalu. Nuomonių yra daug ir įvairių, todėl turėkite savo nuomonę ir požiūrį, kuris priimtinas išskirtinai jums.

Facebook Comments