Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Natūrali ir efektyviai valanti priemonė – melamino kempinėlės

Visų namų šeimininkių svajonė turėti švarius ir gaiviai kvepiančius namus. Nenuostabu, kad naudojantis buitine chemija gaivių namų tikrai neturėsite. Vis daugiau ir daugiau žmonių tampa alergiški šiuolaikinėms švaros priemonėms bei valikliams, kadangi šie tampa vis kenksmingesni mums ir mūsų gamtai. Tad nereta šeimininkė pradeda ieškoti natūralesnių, mažiau chemijos turinčių valiklių, kurie neretai nėra tokie efektyvūs, o valymas su jais nuvilia. Tad ką reiktų rinktis tiems, kurie visgi nori, kad jų namai būtų švarūs, o nuvalyti paviršiai nealergizuotų ir neturėtų bjauraus chemijos kvapo?

Melamino kempinėlės

Vienas geriausių pasirinkimų šiuo atveju – melamino kempinėlės. Nors ši valymo priemonė nėra itin smarkiai paplitusi, tačiau vis daugiau vartotojų tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje atranda šių kempinėlių teikiamą naudą. Tai kas gi tos magiškosios kempinėlės, apie kurias šiomis dienomis sklinda tiek daug kalbų?

Visų pirma, reiktų pradėti nuo to, kad šios kempinėlės yra pagamintos iš specialios polimerinės medžiagos, kuri pasaulyje yra žinoma jau daugiau nei 20 metų! Taip, perskaitėte teisingai, šiai medžiagai yra daugiau nei 20 metų, tačiau valymo srityje ji pradėta naudoti tik visai neseniai. Anksčiau melamino medžiaga buvo naudojama kaip izoliacinė priemonė įvairių patalpų (studijų bei auditorijų) triukšmingumui mažinti. Turėtume pastebėti, kad melamino kempinėlės yra kietos, tačiau dėl itin didelio medžiagos porėtumo, laikant rankoje atrodo, kad jos yra itin minkštos. Būtent dėl to, kad ši medžiaga pasižymi itin dideliu kietumu, leidžia mechaniškai išvalyti beveik visas dėmes ir nešvarumus.

Visiškai jokios chemijos

Vienas didžiausių šių kempinėlių privalumų yra tai, kad norint jomis pradėti valyti užtenka jas tiesiog sudrėkinti vandeniu. Naudodamiesi šiomis kempinėlėmis kasdienėje buityje nesunkiai nuvalysite įvairias rašalo, riebalų ar net kalkių dėmes bei tai padarysite visiškai be jokių cheminių valiklių. Dėl šios priežasties šias kempinėles ypač pamėgo mažus vaikus turinčios šeimininkės. Naudojant bet kurią buitinę chemija iškyla itin didelė grėsmė, kad mūsų mažieji netyčiom gali ją praryti bei tokiu būdu apsinuodyti. Todėl įsigyję šias kempinėles būsite ramūs, kad jūsų namai bus švarūs, o mažyliai sveiki ir saugūs.

Puiki kaina ir kokybė

Bet kuri buitinė chemija kainuoja išties nemažai. Tad ar esate kada paskaičiavę, kiek pinigų per metus išleidžiate savo namų švarai? Numanome, kad tikrai nemažai. Todėl melamino kempinėlės net ir šioje vietoje yra vienas draugiškiausių bei optimaliausių pasirinkimų kiekvienam namų ūkiui. Naudojantis jomis ne tik saugosite aplinką, turėsite švarius ir blizgančius namus, bet ir taupysite savo pinigus ir laiką.

Nors šios kempinėlės vis dar yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tačiau vis daugiau prekybos vietų melamino kempinėles įtraukia į savo prekių sąrašą. Žinoma, norėdami rasti geriausias ir pigiausias prekes, visada naudokitės internetu, nes čia „gyvena“ geriausi pasiūlymai šiomis dienomis.

Dėmesio, prieš valant paviršiu melamino kempinėle, visada išbandykite valomą plotą ant mažo, į akis nekrentančio plotelio. Jeigu paviršius bus pakankamai minkštas, melamino kempinėlė gali jį negrąžinamai subraižyti. Taip pat rekomenduojame nevalyti paviršių, nudažytų vandens emulsiniais dažais.

Facebook Comments