Mitai apie bikini zonos depiliaciją
|Net ir tarpusavyje bendraujančios merginos labai retai paliečia temą apie bikini zoną bei jos depiliaciją. Atrodytų, kad vis dar visuomenėje yra paplitusi nepatogi nuomonė būtent apie šią moterišką vietą bei būdus jai prižiūrėti. Dažnai pasiteiravus draugių ar pažįstamų jos paprasčiausiai gūžčioja pečiais, lyg nieko nežinodamos. O tai ką visgi reiktų žinoti? Pas kokias specialistes kreiptis? Ar yra galimybė bikini zoną susitvarkyti pačiai tiesiog namuose? Į šiuos bei daugelį kitų klausimų tikrai netruksime išsamiai atsakymi. Būtent dėl to nieko nelaukiame ir pradėkime!
Bikini zonos depiliacija namuose
Paklaustos, kaip prižiūri savo jautrią vietelę, nemaža dalis moterų prisipažįsta, kad paprasčiausiai ją skuta. Nors depiliacija naudojantis skutimosi peiliukais yra vienas paprasčiausių, greičiausių ir bene mažiausiai skausmingų, tačiau jis tikrai nėra nei vienintelis, nei mūsų nuomone, pats geriausias būdas nepageidaujamam plaukuotumui šalinti. Tad apžvelkime kitas alternatyvas, apie kurias merginos tiesiog nesusimąsto:
- Depiliacija vašku ar vaško juostelėmis. Šis būdas yra tikrai gana paprastas, tačiau kartu ir gana veiksmingas. Po depiliacijos vašku plaukeliai atauga vėliau bei kur kas švelnesni. Mūsų nuomone, tai viena iš esminių alternatyvų plaukelių šalinimui skutimosi peiliuku. Žinoma, depiliacijos metu tikrai yra jaučiamas šioks toks tempimas ir diskomfortas, tad šis būdas tikrai nėra visoms.
- Depilacija cukraus pasta. Tai viena iš alternatyvų depiliacijai vašku. Galima sakyti, kad šis būdas yra gana naujas, o ir dar reikia paieškot specialisčių, kurios specializuotų būtent šioje depiliacijos formoje. Didžiausi pliusai yra tie, kad su cukraus pasta dirbi gana nesudėtinga, ji ne taip dirgina odą. Taip pat palyginus su depilacija vašku, skausmingumas taip pat mažesnis. Vidutinė procedūros trukmė iki 20 minučių.
- Depiliacija naudojantis depiliaciniais kremais. Ir žinoma, paskutinė, bet tikrai ne prasčiausia alternatyva – tai depiliacija naudojantis tam skirtais kremais ar putomis. Po procedūros, kuri tikrai nėra skausminga, efektas yra matomas ne pilną savaitę. Mažas skausmingumas turi savo kainą – procedūrų poreikis išliks pastoviai, tačiau šis būdas, greičiausiai, bus priimtinas didžiajai daliai merginų.
Specialistų patarimai
Na ką gi, apžvelgėme galimus depiliacijos būdus, tačiau, tikriausiai, kiekvienai iš mūsų įdomu, ką apie tai mano šios srities specialistai? Apie depiliaciją skutimosi peiliukais bei kitas alternatyvas pasiteiravome keletos kosmetologių. Štai ką bendro pamatėme:
- Visos kosmetologės rekomenduoja rinktis kuo natūralesnes bei kokybiškas, laiko patikrintas depiliacijos priemones. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų skutimosi peiliukai, ar depiliacinis vaškas. Kuo jūsų naudojama produkcija yra kokybiškesnė bei natūralesnė, tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite geriausių rezultatų. O ir jūsų oda bus mažiau dirginama.
- Nemaža dalis specialisčių taip pat pastebi būtinybę tinkamai paruošti odą prieš depiliaciją. Labai rekomenduojama odą gerai nuvalyti bei sudrėkinti. Ant odos esantys plaukeliai tokiu būdu suminkštės, atsivers poros, kas sumažins įaugusių plaukelių ir išbėrimo tikimybę.
- Ir galiausiai, skirkite pakankamai laiko grožio procedūroms. Vidutiniškai, depiliacijai reiktų skirti bent 20 minučių, per kurias nuvalysite odą, atliksite depiliaciją bei pasirūpinsite oda po pačios depiliacijos.