Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Lubrikantai ir kitos priemonės lovoje

lubrikantai
Kontraceptinių priemonių pasirinkimas yra bene vienas svarbiausių aspektų lytiškai aktyvų gyvenimą turintiems žmonėms. Savaime supranta, jog jų pasirinkimas yra milžiniškas, tačiau vis dėlto didžiulis dėmesys dažniausiai yra skiriamas kokybei. Verta pabrėžti, jog ne tik apsisaugojimo priemonės yra aktualios kiekvienai porai, tačiau jų dėka, yra įmanomas ir kitas jų didžiulis privalumas. Svarbu yra tai, jog kokybei gerėjant, šiuo metu yra didelis poreikis ir tam tikrų priedų asortimente.

Įprasta, jog sekso metu, kiekvienas partneris nori patenkinti antrąją pusę visokeriopai, tačiau jausti malonumą ne visada pavyksta dėl netikėtų aplinkybių. Būtent prezervatyvai yra išskiriami labiausiai, nes dabar jų paskirtis nebėra vien pilnavertiškos apsaugos suteikimas. Pavyzdžiui bendrovės Pjur lubrikantai yra naudojami net ir prezervatyvų kokybei gerinti. Tai reiškia, jog šio gamintojo prezervatyvai yra sutepti būtent šiuo lubrikantu, kuris pasižymi erotiniu stimuliavimu. Kalbant apie prezervatyvų pasirinkimą, tai juos paprasčiausiai įsigyti galima kiekviename prekybos centre, tačiau verta pabrėžti – prezervatyvų, su tam tikra paskirtimi teks ieškoti kitose vietose, kuriose yra didesnis jų asortimentas, nes eilinės parduotuvės jums galės pateikti tik paprasčiausius gaminius, kurie skirti vieninteliam tikslui – apsisaugojimui nuo galimų pasekmių.

Kalbant apie kitas priemones lovoje, tai išskiriami lubrikantai turi ir kitų savybių. Pavyzdžiui, kai kurie jų svarbūs tuo, jog iš vidaus esantis gelis, padeda sustiprinti vyro erekciją. Tai yra puiki priemonė vietoje tam tikrų tablečių, kurios ne visada duoda akivaizdžią naudą.

Svarbu yra tai, jog lubrikantų pasirinkimas yra išties didelis. Čia galite rinktis įvairių gamintojų, o ką jau kalbėti apie kiekvieno išskirtinumus. Norintiems ilgiau lovoje mėgautis malonumais, vertėtų susimąstyti apie tam tikrus gelius, kurie padeda atitolinti ejakuliaciją. Tai yra išties svarbu, jeigu norite savo partnerę lovoje patenkinti visiškai. Šiuos sekso priedus galite įsigyti kiekvienoje specializuotoje erotinių prekių parduotuvėje.

Grįžtant prie temos esmės, tai verta pabrėžti, jog neretai pirkdami prezervatyvus tiesiog prekybos centruose, darote didžiulę klaidą. Yra svarbu žinoti, jog prezervatyvus galite pirkti paprasčiausiai internetu. Elektroninėje erdvėje pardavinėjami sekso reikmenys yra patrauklūs tuo, jog čia niekas nesužinos ką perkate t.y. neteks patirti gėdos jausmo, kuris akivaizdus perkant vaistinėje prezervatyvus ar kitas kontraceptines priemones. Kalbant apie kainą, tai tiek prezervatyvų, tiek ir kitų erotinių prekių pirkimas internetu yra finansiškai naudingesnis, nes čia originalūs populiarių gamintojų prezervatyvai ir kiti priedai yra pardavinėjami kur kas pigiau.

Facebook Comments