Kodėl verta ieškoti refinansavimo paskolos?

refinansavimo paskolos

Užgriuvo tokie dideli rūpesčiai, kad be papildomos pinigų sumos niekaip nesugebėsite išsiversti? Refinansavimopaskolos.lt pažymi, kad ne visada tradicinis skolinimasis iš bankų bei kitų kredito teikėjų yra geriausias sprendimas. Siūloma pažvelgti kitu kampu – galbūt turimos skolos bus lengvai sumažinamos naudojantis refinansavimo galimybe.

Refinansavimo paskolos Lietuvoje tampa patrauklesnės vis dažniau

Apie šią paslaugą vis plačiau kalbama tarp žmonių, kurie anksčiau ėmė vartojimo kreditus ar sugalvojo kažką pirkti išsimokėtinai. Jiems ilgą laiką tenka mokėti pakankamai dideles įmokas. Kai kurie moka netgi milžiniškas sumas kas mėnesį, o tai ne visais atvejais leidžia lengviau kvėpuoti. Refinansavimo paskolos yra vieną tų išeičių, padedančių mėnesio įmokas bent jau iš dalies sumažinti iki priimtino lygio.

refinansavimo paskolos

Pasirinkus kredito teikėją, kuris siūlo perkelti turimas skolas pas jį, labiausiai reikia atsižvelgti į būsimas įmokas. Turite aiškiai matyti, kad tas kredito teikėjas leis skolinius įsipareigojimus vykdyti paprasčiau. Aiškiau kalbant, turi būti akivaizdu, kad refinansavimo paskolos dėka kas mėnesį mokėsite mažesnes įmokas, nei mokėjote anksčiau.

Matant, kad kredito teikėjas nustato žymiai didesnes palūkanas ir nesiūlo geresnių sąlygų, tuomet jo paslaugomis naudotis nebus verta. Juk pasirinkus netinkamą pasiūlymą, jums gali tekti mokėti dar didesnes sumas kas mėnesį. Tai netgi galėtų privesti prie visiško prasiskolinimo.

Renkantis refinansavimui skirtą kreditą, apžvelkite palūkanų normą ir įmokų mokėjimo grafiką. Būna atvejų, kad skolų grąžinimas palengvėja vien prailginus grąžinimo terminą. Pavyzdžiui, jeigu jums iki galutinio įsipareigojimų vykdymo liko metai, jūs galite terminą pratęsti. Pasirinkus refinansavimo paskolos teikėją, turite žiūrėti ar jis suteikia galimybę įmokas mokėti ilgiau. Tarkime, galite pasirinkti vietoje metų, mokėti įmokas du metus. Tada, tikėtina, kad mėnesio įmokos bus žymiai mažesnės. Aišku, tokiu atveju įsipareigotumėte nemažam laikotarpiui, bet tai leistų išvengti prasiskolinimo ir kitų pasekmių.

Paskolų refinansavimas negali būti pasirenkamas aplaidžiai

Kaip jau minėjome aukščiau, didžiulė problema yra ta, kad žmonės dažnai šią paslaugą renkasi paskubomis. Refinansavimo paskolos bet kokiu atveju turi būti pasirenkamos viską gerai apskaičiuojant. Į skaičiavimus viskas ir remiasi. Nuo jų priklausys kaip toliau seksis mokėti įmokas, kokio dydžio jos bus ir t.t.

paskolu refinansavimas

Žmonėms, kuriems įdomios refinansavimo paskolos, patartina neatmesti kreditų bendrovių pasiūlymų. Dažnai fiziniai asmenys renkasi bankus, neva ten refinansavimas siūlomas palankesnėmis sąlygomis. Bet, ne visada taip yra. Bankai, turi vieną minusą – jie neretai prašo turto įkeitimo.

Greitųjų kreditų bendrovės, kurios siūlo refinansavimą, dažnai nereikalauja turto įkeitimo, jeigu asmens situacija nekelia kažkokių abejonių. Internetu refinansavimo paskolą gauti galima lengviau, tik aišku – viskas priklauso nuo sąlygų.

Jokia čia paslaptis, kad greitųjų paskolų teikėjai irgi nori uždirbti, todėl matoma, kad jų palūkanos kartais yra kiek didesnės nei bankuose ar kredito unijose. Bet, viską lemia pasirinktas kredito teikėjas. Matote, kai kurie skelbia įvairias akcijas trumpalaikiams skolų refinansavimui. Pavyzdžiui, skolas galima perkelti trumpam laikui ir nemokėti jokių įmokų. Būna situacijų, kad skolos perkeliamos pusei metų, o jeigu klientas viską grąžina nevėlavęs, tuomet jam palūkanos neskaičiuojamos.

Renkantis refinansavimo paskolos teikėjas, būtinai paskaitykite visas taisykles, kurios pateikiamos iš anksto. Jose gali būti nurodyta svarbi informacija apie įmokų atidėjimus bei įmokų atostogas. Kai kurie kredito teikėjai per skolos grąžinimo laikotarpį leidžia bent jau kartą visiškai nemokamai atidėti įmoką mėnesio laikotarpiui. Kitur tokių privilegijų gali ir nebūti

Apie visus saugiklius domėtis reikėtų iš anksti. Kalba eina apie tą patį įmokų atidėjimą. Refinansavimo paskolos pasižymi tuo, jog taip pat gali būti suteikiama įmokų atidėjimo galimybė. Aiškiau kalbant, kai kurie kredito teikėjai neriboja klientų ir leidžia jiems įmokas atidėti kiek tik nori kartų. Aišku, tai būtų mokama paslauga. Atidėjimas dažniausiai įkainojamas pagal mėnesio palūkanų normą. Paprastai kalbant, jūs sumokate mėnesines palūkanas, o įmoką mokate tik kitą mėnesį.

Kai rinksitės refinansavimo paskolos teikėją, nuodugniai išanalizuokite pateiktas sutarties sąlygas. Jas turite gerai išanalizuoti. Primename, kad ir kreditų refinansavimo atveju sutartyse turi būti nurodyta informacija apie pasekmes. Tai reiškia, kad sutartyje turi būti informacija, pabrėžianti kas jūsų laukia už įsipareigojimų vykdymo vengimą.

Refinansavimo paskolos turi būti grąžinamos lygiai taip pat kaip ir visi kreditai – laiku ir be neteisėtų išsisukinėjimų.

Facebook Comments