Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokius remonto darbus šią vasarą reikia atlikti vasarnamyje

Sausio mėnesį galite tapetuoti namą, tačiau geriau stogą lopyti ir apšiltinti fasadą šiltuoju metų laiku. Vasara – puikus metas lauko darbų mėgėjams.

Atnaujinkite vonios kambarius

Vonios kambarių remontas privačiame name yra susijęs su jo vandentiekio ir sanitarijos funkcionavimu, todėl dažnai tenka atlikti papildomus darbus už patalpų ribų. O kaip galima apsieiti be gero oro?

Tiesa, santechnikų brigade reikia užsisakyti iš anksto – vasarą būna didžiausias santechnikos darbų įkarštis.

Perdažykite sienas

Tvoros ar fasado dažymas gaivią lapkričio ar balandžio dieną savaime nėra maloni patirtis. Be to, dažų gamintojai įspėja, kad sienų negalima dažyti ir džiovinti žemesnėje nei 5 °C temperatūroje. O vasarą daug lengviau ir greičiau iš patalpos išvėdinti įsisenėjusį dažų kvapą – tereikia plačiai atverti langus.

Sumontuokite naujus langus

Kai kurios langų montavimo įmonės dirba pagal išankstinio apmokėjimo principą. Taigi galite pasirinkti lango modelį ir dydį žiemą, kai statybinių medžiagų kaina yra mažesnė nei sezono metu, ir atlikti išankstinį mokėjimą, nustatydami „žiemos” kainas. Įrengimo laiką ir datą galima planuoti vasarą.

Sutvarkykite arba užtaisykite stogą

Didelė drėgmė, krituliai ir vėjuotas oras yra draudžiami montuojant stogą. Be to, tam tikros statybinės medžiagos prastėja esant žemai temperatūrai. Be to, vasarą šviesusis paros metas yra ilgiausias, o tai reiškia, kad stogo dengimo darbus galima atlikti greitai, ypač nerizikuojant būti užkluptam nepasiruošusiam dėl nuolatinio ne sezono metu pliaupiančio lietaus.

Apšiltinkite fasadą

Kaip ir stogų dangos atveju, kai kuriose fasadų izoliacijai naudojamose medžiagose naudojamos medžiagos, kurių negalima naudoti žemoje temperatūroje. Priešingu atveju izoliacija gali paprasčiausiai nusilupti arba iš dalies prarasti savo izoliacines savybes.Daugiau naudingų patarimų apie fasado sienų šiltinimą rasite čia.

Džiovinkite rūsį

Drėgmė yra bene pagrindinė visų rūsių ir rūsių problema. Lengviausias būdas jas išdžiovinti – atidaryti liuką arba duris ir palikti patalpą atvirą kelias dienas (žinoma, sausoje ir saulėtoje vietoje). Kol drėgmės perteklius išgaruoja iš „požemio”, galite pasirūpinti stalčiais ir lentynomis, tiksliau, peržiūrėti jų turinį (paprastai grąžinama maždaug pusė to, kas iš pradžių buvo rūsyje). Išdžiūvus sienoms, jas apdorokite antiseptiku.

Facebook Comments