Lipnios juostos tipai ir kada juos naudot

Nuo pakavimo juostos iki lipnios juostos – yra įvairių rūšių juostų, kurių paskirtis skiriasi. Gali būti sunku susigaudyti, kokios skirtingos juostos yra ir kada jas naudoti, bet nebijokite! Šiame vadove sužinosite viską, ką reikia žinoti apie dažniausiai pasitaikančias lipniosios juostos rūšis ir kada jas naudoti.

Pakavimo juosta

Pakavimo juosta – tai skaidri arba ruda lipni juosta, naudojama dėžėms ir pakuotėms sandarinti. Ji pagaminta iš spaudimui jautrių klijų, kurie klijuojami ant pagrindo medžiagos, paprastai plono popieriaus arba plastikinės plėvelės. Pakavimo juostos yra įvairių pločių, ilgių ir storių.

Kada ją naudoti: Pakavimo juostą reikia naudoti visada, kai reikia užklijuoti dėžę ar paketą. Ji taip pat puikiai tinka kartoninių dėžių nuplėštiems kampams ar kraštams taisyti.

Maskuojamoji juosta

Maskuojamoji juosta – tai spaudimui jautri lipni juosta, dažnai naudojama dažant, nes ją galima lengvai nuimti nepažeidžiant po ja esančio paviršiaus. Maskuojamosios juostos yra įvairių pločių ir ilgių, ji taip pat gali būti įvairių spalvų

Kada ją naudoti: Dažniausiai maskuojamoji juosta naudojama dažymo projektuose, nes ja galima sukurti švarias linijas tarp skirtingų spalvų. Maskuojamąją juostą taip pat galima naudoti laikinam remontui, pavyzdžiui, sugedusioms spintelės durelėms prilaikyti, kol jos bus tinkamai sutaisytos.

Lipni juosta

Lipnioji juosta – tai audinio pagrindu pagaminta spaudimui jautri lipni juosta, kuri dažnai naudojama sulūžusiems daiktams taisyti arba nesandarumams užsandarinti. Galima įsigyti įvairių pločių, ilgių ir spalvų lipnių juostų

Kada ją naudoti: Juostą galima naudoti įvairiais tikslais, įskaitant nuotėkio užsandarinimą, audinio plyšimų taisymą ir net sudužusių daiktų, pavyzdžiui, stiklinių ar vazų, taisymą

Naudodamiesi šiuo vadovu dabar turėtumėte geriau suprasti, kokios yra skirtingos lipnios juostos rūšys ir kada jas naudoti. Jei ieškote aukštos kokybės lipnios juostos, būtinai apsilankykite PaperSeal parduotuvėje. Turime daug įvairių juostų, kurios puikiai tinka bet kokiam naudojimui, todėl tikrai rasite tai, ko jums reikia.

Facebook Comments