Vilniuje startavo didžiausias šių metų šalies bėgimas – „Rimi Vilniaus maratonas“

Šiandien Vilniuje, Katedros aikštėje startuoja didžiausias šalies bėgimas – „Rimi Vilniaus maratonas“. Miesto centre, šalia Katedros aikštės šiandien startuos 5 distancijos, jose – virš devynių tūkstančių bėgikų.

Laukiamiausias metų startas, kiekvienais metais antrąjį rugsėjo sekmadienį vykstantis didžiausias Lietuvoje bėgimas – Vilniaus maratonas – jau šiandien. Šiais metais bėgimo renginyje – 5 skirtingos distancijos ir pradedantiesiems, ir bėgimo profesionalams: maratono ir pusmaratonio distancijos, taip pat 10 ir 5 kilometrų trasos bei vaikų 200 metrų distancija.

Ilgiausiųjų – maratono ir pusmaratonio distancijų dalyviai startavo jau 8.30 val.

12 valandą dienos startuoja vaikai „Adventica“ vaikų bėgime. 14.30 val. startuos gausiausia distancija – „Rimi „Rinkis sveikiau” 5 kilometrų distancija. Paskutinė, „manodaktaras.lt“ 10 kilometrų distancijos bėgikai į trasą išbėgs 16 val. Į kiekvieną distanciją galima registruotis likus 30 minučių iki distancijos starto.

Katedros aikštė šiandien pilna veiksmo – čia užsiėmimus ir atrakcijas siūlo renginio rėmėjai. Rimi Vilniaus maratono bėgimo miestelis atviras ne tik bėgimo dalyviams, bet ir renginio svečiams.

Rimi Vilniaus maratonas taip pat yra ir uždaras Lietuvos maratono čempionatas. Visi maratono nugalėtojai bus apdovanoti ir organizatorių, ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos. Distancijų nugalėtojų laukia diplomai, nugalėtojų taurės bei rėmėjų įsteigti prizai.

Vilniaus maratonas šiais metais vyksta jau 19-ąjį kartą. Kasmet į bėgimą susirenka ne tik Lietuvos bėgikai, bet ir daugybė bėgimo entuziastų iš užsienio. Šiais metais Vilniaus maratone bėgs svečių iš daugiau kaip 40 šalių. Iš viso renginyje startuos daugiau kaip 9 tūkstančiai dalyvių.

Pranešimą paskelbė: Diana Kijauskaitė, VšĮ Tarptautinis maratonas

Facebook Comments