Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Lietuvoje populiariausi prezervatyvų skoniai

vaisiniai prezervatyvaiPrezervatyvai su vienokiais ar kitokiais skoniais – vis labiau populiarėjantis oralinio sekso priedas, leidžiantis iš šio sekso tipo pasisemti maksimalią malonumo dozę. Būtent apie prezervatyvų skonius šiandien ir kalbėsime, apžvelgdami tuos, kurie Lietuvoje yra populiariausi.

Vaisiniai
Vaisiniai prezervatyvai turi didžiausią populiarumą iš visų prezervatyvų skonių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai, neabejotinai lemia faktas, jog vaisinių prezervatyvų rūšių kiekis yra tiesiog milžiniškas: pradedant vyšniniais ar braškiniais prezervatyvais bei baigiant bananiniais ar mango skonių. Tai leidžia asmeniškai labiausiai patinkantį vaisinį prezervatyvo skonį atrasti kiekvienam, dėl ko daugelis ir renkasi būtent šiuos prezervatyvų skonius.

Natūralūs
Natūraliaisiais skoniais galime vadinti įvairių augalų skonius – pradedant levandomis ir mėtomis bei baigiant paprasčiausia žole. Taip, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog tokie skoniai yra neverti dėmesio, tačiau situaciją visiškai kitaip mato tie žmonės, kurie nėra dideli saldėsių mėgėjai, ko pasekoje tokie natūralūs skoniai tampa vienintele dėmesio verta prezervatyvų skonių alternatyva.

Konditerijos gaminių skonio
Gali skambėti keistai, bet faktas, jog galime rasti ir tokių prezervatyvų, kurie yra konditerijos gaminių skonio, ir jie ne tik egzistuoja prekybos centrų lentynose, bet ir susilaukia išties nemenko žmonių dėmesio. Jei kiek konkretinant, kalbame apie tokius prezervatyvų skonius, kaip šokoladinio pyrago, įvairių rūšių pudingo, ir panašių gaminių skonius. Kodėl žmonės juos renkasi? Nes šie skoniai yra puikiai perteikiami ir prezervatyvuose, todėl jei žmogus mėgsta konkretų gaminį valgyti – jam patiks jo skonį jausti ir mėgaujantis seksualine veikla.

Facebook Comments