Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kačių maistas: ką rinktis?

Kaciu maistas

Kokybiškiausias kačių maistas

Kaciu maistasKatė – vienas subtiliausių naminių augintinių, kokį galite laikyti. Šiuos gyvūnėlius itin sunku prisijaukinti bei jiems įtikti, tačiau tomis akimirkomis kuomet jie parodo dėmesį ir leidžiasi glostomi, suminkštėja kiekvieno šeimininko širdis. Šie padarėliai nereikalauja tiek daug dėmesio, kaip pavyzdžiui šunys, todėl ištisas dienas galite palikti juos vienus. Tačiau tokias atvejais, kaip ir kiekvieną dieną svarbu, kad katinėliui būtų duodamas pats geriausias kačių maistas. Gerai maitinamas ūsuotasis ir elgiasi visiškai kitaip. Jei jūsiškis yra vangus, labai didelė tikimybė jog jis negauna visų reikiamų maistinių medžiagų bei vitaminų. Todėl svarbu, kad jį maitintumėte tik pačių geriausių gamintojų produktais. Todėl šiame straipsnyje aptarsime keletą jų.

Sausas kačių maistas

Sausas ėdalas Jūsų augintiniui yra itin pravartus. Pirmas gamintojas, kurį Jums rekomenduotume – Royal Canin Sterilised. Tai visiškai pilnavertis maistas, užtikrinantis jog kakytė gautų visas reikiamas medžiagas, tačiau nepriaugtų nereikalingo svorio. Šis produktas skirtas 1 metų bei vyresniems ūsuotiesiems. Nuo šio neatsilieka ir Happy cat gamintojas, iš kartos į kartą perduodantis savo kokybės bei ingredientų paslaptis. Puikus sprendimas – Atlantic Salamon sausas kačių maistas, kuriame esanti lašiša neabejotinai aprūpins lepūnėlį vertingiausiomis maisto medžiagomis: sveikais riebalais bei baltymais. Pro Plan – dar vienas populiarus gamintojas, o jo gaminamas maistas Pro Plan Adult Delicate puikiai tinka išrankioms, jautraus organizmo katėms bei aprūpina jas angliavandeniais bei kalakutienoje esančiais baltymais.

Skaniausias kačių maistas

Skanėstai – neatsiejama gyvūno gyvenimo dalis. Visi mėgstame pasilepinti saldumynais ar kitomis silpnybėmis pagal asmeninį skonį. Tad kodėl to paties džiaugsmo nesuteikus savo gyvūnui? Hearts premium – nuostabus skanumynas. Šie gyvūnai visiems gerai žinomi kaip žuvies mėgėjai, todėl upėtakio bei lašišos turintis Cat Stick Mini produktas privers Jūsų lepūnėlį apsilaižyti. Jei pastaruoju metu susilaukiate mažiau dėmesio, papirksite savo ūsuotą draugą antienos bei triušienos skonio Cat Stick Mini variantu. Ne mažiau skanus visiškai natūralus kačių maistas – Brit Care, siūlantis tuno, vištienos bei kitokių skonių delikatesus.

Kačių maistas konservuose

Royal Canin, kaip ir sako prekinio ženklo pavadinimas, pagarsėjęs aukščiausios kokybės konservais. Šis gamintojas prekiauja įvairiausioms kačių rūšims skirtais produktais, todėl neabejotinai išrinksite tinkantį ir Jūsų numylėtiniui. Taip pat vertėtų apžvelgti ir Animonda siūlomą asortimentą: parduodami triušienos, jautienos, ėrienos konservai bei vištienos, kalakutienos ir kitokių paukščių konservuoti mėsos gaminiai. Išbandykite visus ir išsiaiškinsite kuris kačių maistas atitinka Jūsų augintinio skonį!

Facebook Comments