Kokios gėlės yra perkamos dažniausiai?

Gėlės yra išties labai dažnas pasirinkimas, kadangi dėl savo universalumo bei puikios išvaizdos jos tampa puikia dovana ar priedu prie jos bet kokių švenčių metu. Šiandien kalbėsime apie tas gėles, kurios Lietuvoje šiuo metu yra populiariausios.

gėlė

Rožės
Rožės neabejotinai yra populiariausios gėlės ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje, ir tai tikrai nėra staigmena. Pirmiausia, rožės išsiskiria stulbinančio grožio išvaizda, o prie to pridėjus ir jų universalumą bei didelį įvairių rūšių kiekį, galima suprasti, kodėl šios gėlės yra tokios populiarios įvairių švenčių metu. Taip pat, būtina paminėti ir išties nedideles šių gėlių kainas, kurios dažniausiai siekia vos keletą eurų už vienetą.

Tulpės
Tulpės galbūt ir nėra tokios universalios kaip rožės, tačiau šios gėlės taip pat išsiskiria išties puikia išvaizda, kas ir leidžia joms būti populiarioms. Taip pat, prie šių gėlių populiarumo prisideda ir minimalūs jų įkainiai, kurie yra netgi mažesni nei rožių bei dažniausiai svyruoja apie vieną eurą už vienetą.

Orchidėjos
Taip, orchidėjų kainos yra išties didelės, kas, bent iš pirmo žvilgsnio, turėtų kiek „numušti“ jų populiarumą. Vis dėlto, nors už šias gėles gali tekti sumokėti ir keletą dešimčių eurų, tai žmonėms tikrai netampa kliūtimi, kadangi orchidėjos yra laikomos gėle, kuri yra verta tokių lėšų. Tai yra suprantama, nes orchidėjos išsiskiria įspūdinga išvaizda bei universalumu, kas paverčia jas ne tik puikia dovana, tačiau ir potencialiu hobiu, žinant tai, jog šios gėlės yra ilgalaikės.

Facebook Comments