Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta naudotis elektrine barzdaskute?

BarzdaskuteDidžiosios dalies moterų nuomone, tik joms yra sunku susiruošti atsikėlus ryte. Apie vyrus moterys dažniausiai galvoja taip: jiems labai lengva, atsikelia, nueina į dušą, apsirengia ir jau susiruošę. Tačiau tai nėra visiškai tiesa. Didžioji dalis vyrų, kiekvieną rytą taip pat turi vieną ritualą. Jei moterų ritualas yra dažymasis, vyrų ritualas yra barzdos skutimas. Būtent dėl šios priežasties, kiekvienas vyras svarsto, kokiu įrankiu naudotis skutant barzdą. Mes jums pateiksime savo patarimus – tris priežastis, kodėl vertėtų rinktis elektrinę barzdaskutę.

  1. Veido odos dirginimas

Yra vyrų su itin jautria veido oda. Tokiems vyrams yra itin sunku skustis su peiliukais, net ir naudojant skutimosi putas bei losjoną po skutimosi. Žinoma, jei jūsų oda labai jautri, tuomet skustis su elektrine barzdaskute taip pat gali būti nemalonu. Tačiau elektrinės barzdaskutės dažnai turi šlapio ir sauso skutimosi funkcijas, o tai yra tikras išsigelbėjimas vyrams, kurių oda sauso skutimosi metu dirginasi.

  1. Baterija

Beveik visos elektrinės barzdaskutės (jei jos yra gamintos ne praeitame šimtmetyje) turi integruotą bateriją. Tai yra itin patogu, nes jums nereikia elektros šaltinio šalia kriauklės ir veidrodžio, kad galėtumėt apsiskusti, o taip pat laidas neriboja jūsų judesių. Dar daugiau, dėl šios priežasties barzdaskutę yra patogu pasiimti į kelionės. Žinoma jūs galite sakyti, kad baterija išsikrauna, tačiau užtenka vos keletos minučių ir jūs vėl galėsite naudotis barzdaskute.

  1. Valymas

Užsiteršus įprasto skustuvo galvutei, ją reikia pakeisti. Vyras, kuris skutasi kasdien, per mėnesį gali sunaudoti net tris tokias galvutes. Tuo tarpu, elektrinės barzdaskutės galvutę tereikia išvalyti ir nuplauti po vandeniu ir ja vėl galėsite naudotis kaip nauja. Tai ne vien sutaupo pinigų, bet ir laiko, nes nusipirkus elektrinę barzdaskutę, jums nebereikės eiti į parduotuvę, vien dėl to, kad vėl metas keisti barzdaskutės galvutę.

Tai yra tik keletas priežasčių, kodėl elektrinė barzdaskutė yra pranašesnė už kitus barzdos skutimo įrankius, tačiau panagrinėję atidžiau, pamatysite, kad pliusų elektrinėje barzdaskutėje yra žymiai daugiau nei minusų.

Facebook Comments