Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Balkonų turėklai ir kiti metalo gaminiai

balkonu turėklaiPrivatiems namams bei viešoms įstaigoms yra taikomi skirtingi statybų standartai – privačiuose namuose asmenys gal rinktis jiems naudingus sprendimus, o štai viešoms įstaigoms yra taikomi saugumo reikalavimai. Pavyzdžiui, mokyklose bei kitose vietose yra orientuojamasi į vaikų saugumą, todėl kiekvienos konstrukcijos turi būti tinkamai sumontuojamos, jog būtų išvengta nelaimių. Balkonų turėklai yra vienas labiausiai pabrėžiamų elementų viešose įstaigose – tos įstaigos turi užtikrinti, jog turėklai atlaikys fizinį krūvį, o taip pat jie turi būti ir pakankamai aukšti, jog vaikai nesugebėtų susižeisti. Jeigu ieškote gamintojo, kuris galėtų pasirūpinti balkonų turėklų gamyba bei sumontavimu, siūlytume atidžiai pasidomėti vietinėmis įmonėmis, nes šiuo metu jos siūlo ne tik metalinių turėklų gamybos paslaugas, bet ir kitus gaminius, kurie gali būti jums aktualūs.

Būtina pabrėžti, kad renkantis metalinius balkonų turėklus, pirmiausia reikia atsižvelgti į balkonų dydį bei kitus ypatumus. Jeigu, kaip minėjome, balkonuose vaikšto ir vaikai, tai čia svarbu, jog turėklai būtų pakankamai aukšti. Svetainėje http://www.kalvita.lt/kiti-gaminiai/balkonu-tureklai/ pabrėžiama, kad metalas yra geriausia apsauga vien todėl, kad jis sunkiai pažeidžiamas. Pavyzdžiui, jeigu turėklai bus mediniai, tai tik laiko klausimas kada jie pradės pūti ir taps nebe saugūs. Praėjus keliems metams, mediena tiesiog nebeatlaikys net paprasčiausio menko atsirėmimo, o tada nelaimės garantuotos. Su metalu viskas kaip ir aišku – tokie turėklai bus ilgaamžiai, nebent pažeidimai atsirastų imant irti betonui, į kurį jie bus įmontuojami.

Kalbant apie privačius namus, tai čia pasirinkimas yra didesnis. Norint, jog namai atrodytų nepriekaištingai iš išorės, būtina kreiptis į žymiausias bendroves, nes jos visus turėklus gamina pagal klientų norus. Tai reiškia, kad tokie gamintojai gali prisitaikyti prie jūsų namų eksterjero ir turėklus pritaikyti taip, kad jie kuo puikiausiai puoštų jūsų namus. Žymiausiose bendrovėse dirba ne tik kalviai, kurie atlieka pagrindinį darbą, bet ir gabūs dizaineriai, kurie ir parenka tinkamiausią turėklų dizainą kiekvieniems namams.

Metalinius turėklus siūloma rinktis vien todėl, kad lyginant kainas, iš ilgalaikės perspektyvos jie jums bus finansiškai naudingesni – jų ilgą laiką neteks keisti kitais.

Facebook Comments