Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Klaipėdos skelbimai

klaipedos skelbimaiUostamiestyje gyvenantiems ir kažkuo prekiaujantiems žmonėms nereikėtų daug laiko ir lėšų skirti skelbimų dėjimui didžiuosiuose portaluose, nes dabar yra ne viena išeitis kaip visas išlaidas skelbimų reklamai sumažinti kelis kartus. Pirmiausia, reikia žinoti, kad ne visi skelbimų portalai ima mokesčius už skelbimų talpinimą. Jūs galite rinktis ir paprastas skelbimų svetaines, kuriose yra ne ką mažesnis susidomėjimas įvairiais pasiūlymais. Klaipėdos skelbimai talpinami ne tik didžiuosiuose portaluose – šis miestas turi ir daug mažesnių – regioninių skelbimų svetainių, kur visus skelbimus žmonės gali dėti be jokių mokesčių, o svarbiausia – neribotą kiekį.

Jeigu ieškote regioninių portalų skelbimų sudėjimui, tai tikrai neturėtumėte apsiriboti tik su Klaipėdos miestu. Jūs galite rinktis ir kitų miestelių regioninius skelbimus, nes juk atstumas nuo jų yra itin menkas. Kitus miestus galima pasiekti vos per kelias dešimtis minučių tiek viešuoju, tiek nuosavu transportu. Skelbimų dėjimui pirmiausia reikėtų rinktis tuos portalus, kurie nėra nauji. Kuo senesnis skelbimų portalas, tuo labiau žinomas jis bus. Tas pats liečia ir regioninius skelbimų portalus.

Kiekvienas miestas turi ne vieną skelbimų svetainę, nes tiesiog jas kuria paprasti žmonės. Kiekviename mieste atsiranda vis naujų skelbimų svetainių, nes kai kurie svetainių savininkai tiesiog bando iš to uždirbti. Bet, reikia pabrėžti, kad dauguma regioninių svetainių net neapmokestina skelbimų talpinimą, todėl vartotojams tai tikrai išeina į naudą. Ypač tie, kurie užsiima nuolatine prekyba, skelbimų talpinimas tokiuose portaluose gali atnešti nemenkos naudos. Svarbiausia tai, kad nereikia leisti didelių pinigų – skelbimai išlieka ilgą laiką t.y. tol, kol nebelieka tos pačios skelbimų svetainės, nebent patį skelbimą nusprendžia pašalinti pats jo autorius.

Didžiuosiuose skelbimų portaluose jūs skelbimus galite laikyti tol, kol nesueina terminas. Tai reiškia, kad vieną skelbimą įdėję ir sumokėję mokestį, jūs turite laukti kol sueis terminas. Dažniausiai tai būna vienas mėnuo. Po mėnesio vėl turite sumokėti tokį pat mokestį. Jeigu nesumokate, tai tada jūsų skelbimas rodomas kaip nebeaktyvus ir tame portale esantys žmonės tiesiog jo nebemato tarp visų kitų.

Facebook Comments