Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kiek teks laukti siuntos iš Aliexpress?

Kiek laukti siuntos is Aliexpress

Pirkti per AliExpress tikrai verta, kadangi kainos kur kas mažesnės, o prekių pasiūla yra labai plati. Bene vienintelis minusas yra tai, kas reikės laukti nuo savaitės iki mėnesio ir ilgiau, kol siunta pasieks Jus. Tai yra visiškai natūralu, kadangi kartais siuntos siunčiamos iš labai toli, kitų žemynų, tad kad jos pasiektų tikslą – reikia laiko.


Kaip ruošiama siunta Aliexpress?


Pirkimas Aliexpress sistemoje yra labai paprastas ir tikrai nereikalauja daug laiko. Dažniausiai prekės ruošimas ir siuntimas vyksta šiais etapais:


1.      Pirmasis etapas yra tuomet, kai krepšelis yra sukraunamas, tačiau mokėjimas dar nėra padarytas. Tai gali būti pavadinama tikėtinu apmokėjimu, kadangi prekė jau yra rezervuota.


2.      Antrojo etapo metu laukiama apmokėjimo ir kuomet pinigai pasiekia gavėją – statusas dažniausiai pasikeičia į apmokėta ir laukiama, kol siunta bus išsiųsta.


3.      Taigi, ji pagaliau yra išsiųsta ir siuntimo metu taip pat galima laukti kelių etapų. Pirmiausia – siuntos išsiutimo data, antras etapas susijęs su siuntos keliavimų iš pardavėjo šalies trečiasis etapas yra susijęs su siuntos pristatymu į Lietuvą ir galiausiai – iki konkretaus miesto, kur siunta pasieks Jus.

Kiek laiko keliauja siunta?


Dažniausiai siuntos reikia laukti nuo vienos savaitės iki mėnesio ir daugiau. Dažniausiai siuntos nevėluoja, tačiau apsitaiko tokių atvejų, kai viskas trunka kur kas ilgiau nei buvo planuota. Pavyzdžiui, siuntos perdavimą dažnai lemia oro sąlygos, taip pat, kiekiai. Natūralu, prieš šventes verslininkai ir kurjerių tarnybos turi daugiau darbo, tad galiausiai tenka ilgiau laukti, kol siunta bus pristatyta. Bet kuriuo atveju, jeigu Jums yra neramu – visada galite susisiekti su pardavėju per pokalbių langą. Taip pat nepamirškite, kad Aliexpress taiko pinigų grąžinimo garantiją tokiu atveju, jeigu siuntos negavote arba ji buvo ne tokia kokybiška, kokios tikimasi. Taigi, nereikia bijoti pirkti internetu.

Kaip pasitikėti kokybe?


Aliexpress platformoje sukčiavimo atvejai yra labai reti ir labai greitai išnaikinami. Visgi, jeigu norite jaustis ramus, kad perkate iš patikimo prekybos vietos – tokiu atveju būtinai skaitykite atsiliepimus, žiūrėkite reitingavimą. Kadangi tas pačias prekes galima rasti net pas kelis prekybininkus. Taigi, rinkitės tą, kurio prekių pasiūla yra geriausios kokybės.


Kaip atšaukti užsakymą?


Jeigu jau apmokėjote ir siunta jau yra išsiųsta – tokiu atveju užsakymo atšaukimas yra neįmanomas. Žinoma, kai gausite siuntą – visada galite bandytis tartis su pardavėju, kadangi kartais pavyksta jam pagrįsti, kodėl siunta nebetenkina poreikių ir kodėl ją norma grąžinti. Tuo tarpu kol dar nesate apmokėjęs ir kol siunta nėra išsiųsta – jos atšaukimas yra paprastas ir greitas.


Nors dažniausiai siuntos pervežimo laikas yra preliminarus, tačiau dažniausiai toks ir būna. Vėlavimo atvejai tikrai labai reti ir dažniausiai turi logišką paaiškinimą.

Facebook Comments