Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kiek kainuoja santechnikas?

Ar santechniko paslaugos brangsta?

Profesionalios santechniko paslaugos pastaraisiais metais brangsta, o įvedus eurą jų kainos šoktelėjo į viršų. Daugelis šios paslaugos tiekėjų suapvalino kainas ir taip paslauga pabrango keletų eurų. Santechnikas Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje vis dar išlieka ta profesija, kuri reikalauja ilgalaikio pasiruošimo, žinių ir atitinkamos patirties. Juk nelabai įsivaizduojame, kad šios paslaugos būtų teikiamos neturint jokios praktinės patirties. Santechniko paslaugos susijusios su vonios kambario ar šildomų grindų įrengimu užtrunka tikrai ne vieną dieną, todėl ir medžiagos, kurios naudojamos atliekant šias paslaugas yra brangios. Jeigu santechnikas turi mažai patirties arba išviso jos neturi, tokiu atveju rizikuojame sugadinti nepigiai kainuojančias darbo priemones. Kiekvienas vamzdelis, vožtuvas kainuoja, tad būtina žinoti koki ilgio ir kiek vienetų mums reikės, norint tinkamai atlikti paslaugą.

Kodėl geriau mokėti brangiau?

Kartais susidaro toks įvaizdis, kad santechnikas į namus Kaune, Vilniuje kainuoja brangiai, bet kitu atveju, juk jis atvyksta į vietą. Klientas, užsisakęs tokią paslaugą, gauna tai ko ieškojo. Jam nereikia pačiam važiuoti ieškoti santechninių prekių ir t.t. Santechnikai, kurie teikia šią paslauga pelnytai prašo didesnio apmokėjimo. Gauname visą servisą vienoje vietoje. Daugelis santechnikų šią paslaugą dar teikia dvidešimt keturias valandas per parą, o tai reiškia, didelį patogumą mums, kaip vartotojams. Į klausimą ar verta mokėti brangiau už šias paslaugas reikėtų atsakyti, kad žinoma verta. Juk gaunamas, jau minėtas, pilnas paslaugų paketas. Santechniku paskambinus ir užregistravus užsakymą, jums patogiu metu jis atvyks į namus. Jeigu reikia, iš anksto užsuks į santechninių prekių parduotuvę ir nupirks reikalingas priemones.

Ar būna kokybiškų paslaugų už mažą kainą?

Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir santechniko paslaugų teikime pasitaiko atvejų, kuomet aukštos kokybės paslaugos, parduodamos už gerą kainą. Aišku, tokie pasiūlymai nesimėto, tad jeigu radote santechniką galinti pasiūlyti minėtą variantą, nieko nelaukdami užsisakykite paslaugas. Peržvelgus rinką pastebėsite, kad kokybiškos santechniko paslaugos teikiamos tikrai ne visada, kartais pasitaiko, kad mokate tikrai ne mažą sumą, o gaunate ne itin kokybiškas paslaugas. Tačiau, tai greičiau ne taisyklė, o išimtis. Negalima teigti, kad nuo kainos priklauso ir paslaugos kokybė. Yra paslaugos tiekėjų, kurie mielai teikia paslaugas už konkurencingas kainas ir nemato tame jokios problemos.

Facebook Comments