Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Žmonės taupantys savo laiką renkasi internetines parduotuves

Lietuvoje beveik kiekviena šeima turi kompiuterį, o ne taip retai pasitaiko, kad kiekvienas šeimos narys turėtų savo nuosavą kompiuterį ar bent jau planšetę. Tai yra natūralu, nes šiame technologijų amžiuje neturint kompiuterio yra itin sunku padaryti begalę daug dalykų. Neturint kompiuterio yra labai sunku būti mokiniu ar studentu, o taip pat ir suaugę žymiai greičiau atranda informaciją internete nei tokiais, kanalais, kurie ankščiau buvo laikyti tradiciniais. Todėl natūralu, kad kai sumanome nusipirkti tam tikrą daiktą savo namų buičiai, dažnai visų pirma pagalvojame apie kompiuterio įsijungimą, ne apie laikraščio skelbimų skiltį ar kelionę į prekybos centrą. Juolab, mintis, kad mums reikia naujo virtuvės komplekto mums gali šauti tiesiog važiuojant autobusu namo iš darbo. Žinoma, tokioje situacijoje žmonės dažniausiai kompiuterio po ranka neturi, o jei ir turi, tai nepradės juo naudotis, tačiau internetines parduotuves galima įsijungti ir plančečių ar išmaniųjų telefonų pagalba, o geriausia yra tai, kad pastaruoju metu, visos elektroninės parduotuvės stengiasi padaryti savo tinklalapius tokius, kad atidarius juo mobiliuoju telefonu vartotojas galėtų naršyti be jokių nepatogumų.

ItaliskaidejaTačiau grįžkime prie apsipirkimo ir kuo apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje skiriasi nuo įprastinio? Visų pirma, apsipirkdami internete galėsite pamatyti žymiai didesnę pasiūlą nei nuvykę į patį didžiausią prekybos centrą. Taip pat jums nereikės teirautis pardavėjo ir tikėtis, kad apie prekę jis pasakys tiesą, jūs rasite begales skirtingų žmonių atsiliepimų apie jūsų norimą pirkti daiktą ir todėl jūs galėsite protingai įvertinti ir padaryti teisingą pasirinkimą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į kainą. Dažniausiai internetinės parduotuvės gali pasiūlyti žymiai geresnę kainą už tą pačią prekę, taip yra dėl vienos itin paprastos priežasties. Visų pirma, elektroninės parduotuvės savininkui nereikia išlaikyti fizinės parduotuvės, o tai reiškia, kad jam nereikia mokėti papildomų nuomos kaštų, o taip pat ir samdyti pardavėjų ir salės darbuotojų, nedidelė dalis elektroninių parduotuvių neturi net savo sandėlio ir jums prekę pristato tiesiai iš gamintojo ar distributoriaus, tačiau užsakymai iš tokių parduotuvių dažniausiai keliauja šiek tiek ilgiau.

Jau aptarėme du elektroninių parduotuvių privalumus prieš fizines, tačiau tai tikrai dar ne viskas. Įsivaizduokite, kad jūs užsinorėjote nusipirkti naują orkaitę, kaitlentę ir gartraukį – visą komplektą. Nuvykę į prekybos centrą ir išsirinkę tai ko norite, jūs turbūt negalėsite parsivežti jų namo su savo transportu, nebent vairuojate krovininį mikroautobusą, taip pat jums bus sunku ir jį užsinešti, tuo tarpu, jei prekes pirksite iš tokios parduotuvės kaip italiskaideja.lt tuomet jums nereikės sukti galvos. Tiesiog užsisakysite prekę ir bus pristatyta iki pat jūsų namų durų, jums nereikės net kojos iš namų iškelti ir tai yra vienas didžiausių elektroninės parduotuvės pliusų. Apsipirkinėdami internete jūs visiškai negaištate savo brangaus laiko. Prekę jūs galite užsisakyti tol, kol važiuojate iš darbo į namus ir ją jums pristatys būtent ten, kur reikia, tuo laiku, kuris bus patogus būtent jums. Čia ir slypi visas interneto grožis – visa tai yra sukurta tam, kad jūs jaustumėtės patogiai.

Apibendrinant reikia pasakyti, kad internetinės parduotuvės prieš fizines laimi labai daug kur – jose pigiau, jų pasiūla didesnė, jūs sužinote nuoširdžią nuomonę apie prekę ir apsipirkdami negaištate savo laiko. Vienintelis apsipirkimo internetu trūkumas yra tas, kad prekę pačiupinėsite tik tuomet, kai ji atkeliaus į jūsų namus.

Facebook Comments