Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kemperių nuoma ir privalumai

Kemperiu nuoma

Kemperiai – vis labiau populiarėjantis būdas keliauti ir poilsiauti. Lietuviai vis dažniau renkasi kemperius ir vyksta į keliones su jais. Išaugusią kemeprių paklausą lemia keli pagrindiniai aspektai:

  1. Kemperiu nuoma tampa vis labiau prieinama. Anksčiau būdavo sunku rasti gerus kemperių nuomos punktus. Juose nebūdavo pakankamo pasirinkimo, todėl žmonėms būdavo sunku išsirinkti norimą transporto priemonę. Dabar kemperių nuomą galima rasti beveik visuose Lietuvos miestuose. Kemperių pasiūla taip pat nemaža, todėl rasite sau tinkamiausią variantą.
  2. Kemperiai tampa vis labiau prieinami įvairias pajamas gaunantiems žmonėms. Tai nėra prabangos prekė, kurią sau gali leisti įsigyti tik labai daug keliaujantys turtingi žmonės. Žinoma, kemperis nėra pigus malonumas, tačiau jei mėgstate keliauti galite sutaupyti nemenką pinigų sumą. Jums nereikės daug išleisti gyvenamajai vietai. Viskas ko jums reikia bus po vienu stogu, o vietos poilsiavietėse ir kempinguose paprastai būna nemokamos.
  3. Šiuolaikiniuose kemperiuose rasite visus patogumus. Čia dažnai būna įrengtos kelios miegamosios vietos, kurias laisvai galima paversti sėdimomis. Taip pat kemperyje bus įrengta virtuvė, dušas, tualetas. Tai leidžia mėgautis kelione ir pamiršti rūpesčius, kuriuos turėtumėte keliaudami su nuosavu automobiliu ar autobusu. Jums nereikės galvoti, kur valgyti ir kokiame restorane ar kavinėje galėtumėte išleisti mažiau pinigų, nes viską galėsite pasigaminti turimoje virtuvėlėje. Tai ypač tinka tiems žmonėms, kurie ne tik yra taupūs, bet ir turi mažų vaikų, ir nori valgyti sveikai.

Žinoma, kemperis nėra tobula keliavimo priemonė, nes, kaip ir visur, gali atsirasti tam tikrų nesklandumų. Vienas jų  – galite nerasti vietos savo kemperiui miesto centre ar netoli lankytinų vietų. Kemperiai paprastai būna nemaži, todėl jei planuojate dažnai būti mieste, rinkitės ne integruotą, o priekabos tipo kemperį. Šią priekabą galėsite be vargo prikabinti prie savo turimo automobilio ir palikti kemperiams skirtoje aikštelėje. Dieną galėsite laisvai važinėti po miestą, aplankyti visas normas vietas, o vakare grįžti į savo nakvynės vietą. Priekabos tipo kemperiai puikiai tinka soduose, nes juos galima naudoti kaip nedidelius namelius, kuriuose galėsite ne tik nakvoti, bet ir laikyti būtiniausius daiktus ar sodo reikmenis.

Kemperiai yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti, keliauti ir mėgautis gamta.

Facebook Comments