Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vyriški megztiniai – kaip juos išsirinkti?

vyriski megztiniaiGali būti, kad įkalbėti savo stiliumi besidominčios merginos ar sesers nusprendėte apnaujinti savo spintą ir pakeisti įvaizdį. Pirmi drabužiai nuo kurių turėtumėte pradėti – vyriški megztiniai. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką turėtumėte prisiminti norėdami išsirinkti geriausius ir stilingiausius drabužius.

  • Iš anksto apgalvokite savo pirkinių sąrašą. Kaip ir į maisto parduotuvę nepatariama eiti tuščiu skrandžiu, taip ir renkantis drabužius rekomenduojama žinoti, ko norite. Kitu atveju būsite apakinti drabužių gausos ir, tikėtina, prisirinksite pilną krepšį ryškių, tačiau tik vieną ar du sezonus tarnausiančius pirkinius. Vietoj to, susidarykite preliminarų sąrašą. Į jį turėtų patekti tokie megztiniai vyrams: vienas ilgesnis ir šiltesnis megztinis, vienas sportinio stiliaus ir galbūt dar vienas – tas stilingas ir spalvotas.
  • Įvertinkite savo biudžetą. Niekas nesako, jog norint pakeisti savo įvaizdį, privalote išleisti šimtus eurų. Žinoma, galite tai padaryti, jeigu rinksitės prabangius mados namus, tačiau, ar to tikrai reikia? Vietoj to, nustatykite protingą sumą ir jos laikykitės. Taip ne tik atrodysite puikai, bet ir nebadausite iki kito atlyginimo pervedimo.
  • Ieškokite įkvėpimo. Perverskite kelis žurnalus ar internetinius puslapius. Juose rasite visą galybę vyriškų derinių, kurie suteiks erdvės fantazijai ir originaliems sprendimams. Taip pat, galite pasikliauti savo merginos ar sesers nuomone. Jos bus daugiau nei laimingos galėdamos bent dieną pabūti jūsų stilistėmis.
  • Rinkitės klasikinius sprendimus. Originalūs vyriški megztiniai – puiku, tačiau, jeigu siekiate sukurti bazinį profesionalaus ir stilingo vyro įvaizdį, pirmiausia investuokite į paprastesnius drabužius. Čia puikiai tiks visos žemės spalvos.
  • Įvertinkite medžiagą. Megztiniai vyrams privalo būti ne tik stilingi ir tinkantys jums, bet ir pagaminti iš geros medžiagos. Pavyzdžiui, dalis sintetikos suteiks elastingumo ir lengvumo, o vilna šildys tiek žiemą, tiek vėsesniais vasaros vakarais.

Taigi, jeigu ruošiatės spintos tvarkymui ar siekiate susikurti naują įvaizdį – megztiniai puiki pradžia. Įsigykite jums tinkamiausius modelius ir tai, kas arčiausiai širdies, taip visada ne tik jausitės puikiai, bet ir atrodysite nepriekaištingai. O juk tai pirmieji žingsniai didelės sėkmės link, tiesa?

Facebook Comments