Kauno „Akropolyje“ – įspūdinga ir interaktyvi pažintis su bičių pasauliu

Kauno „Akropolis“ kviečia susipažinti su paslaptingu bičių pasauliu ir pasinerti į įtraukiančias edukacines veiklas, kurių netrūks prekybos centro trečiojo aukšto renginių aikštėje nuo šeštadienio pradedančioje veikti nemokamoje interaktyvioje ekspozicijoje „Dūzgės“. Joje kiekvienas savo akimis galės išvysti ir patirti, koks spalvingas ir įdomus yra bičių gyvenimas. Unikali patyriminė erdvė veiks iki birželio 19 d., o jos atidarymo dieną laukia gausybė pramogų.

Trečiajame prekybos centro aukšte, įspūdingoje gėlių saloje lankytojų beveik mėnesį lauks 3 metrų dydžio bitė ir virš jos kabantis gigantiškas bičių namas. Patyriminėje erdvėje taip pat įrengta bičių koriukų imitacija, skirta mažiesiems laipioti. Atrakcijų kupinoje erdvėje bus galima išbandyti įvairius žaidimus, panagrinėti interaktyvias informacines lentas, o taip pat atsikvėpti poilsio zonoje, kurioje kviečiama patirti darbščiųjų vabzdžių dūzgimo meditaciją ir pasijusti tarytum pačioje avilio širdyje.

Erdvės atidarymo dieną joje apsilankiusiųjų lauks linksmieji personažai, bitininko paskaitos, medaus degustacija, žvakių ir medaus šveitiklio gamybos dirbtuvės, medaus SPA, piešimas ant veidukų, balionų lankstymas ir laikinos tatuiruotės mažiesiems, veiks fotobūdelė.

„Nuolat siekiame Kauno „Akropolio“ lankytojams pasiūlyti įtraukiančių ir dar neatrastų veiklų, galimybių atitrūkti nuo kasdienybės, praskaidrinti nuotaiką ir gerai praleisti laiką. Kaskart ieškodami naujų temų, daug dėmesio kreipiame ne tik įspūdingam reginiui, bet ir vertingam, edukuojančiam turiniui. Tuo jau ne kartą įsitikino ir Kauno moksleiviai į prekybos centro renginių aikštę atvykę pasisemti naudingų žinių. „Dūzgių“ patyriminėje erdvėje netrūksta originalių sprendimų bei interaktyvių užsiėmimų, tad visus kviečiame užsukti ir patiems juos išbandyti“, – sako Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Kuodytė.

Ekspoziciją „Dūzgės“ nuo gegužės 28 d. iki birželio 19 d. nemokamai galima aplankyti Kauno „Akropolio“ trečiojo aukšto renginių aikštėje.

Pranešimą paskelbė: Karina Bernadickaitė, UAB „INK agency“
Kauno „Akropolyje“ – įspūdinga ir interaktyvi pažintis su bičių pasauliu

Facebook Comments