Kaip sukurti funkcionalų vaiko kambarį?

Naujo būsto įsirengimas – džiugesį keliantis kūrybinis procesas, kuris labai greitai tampa sunkiu ir alinančiu darbu. Kokį virtuvės komplektą pasirinkti? Kokia buitinė technika geriausia? Kaip viską suderinti tarpusavyje? Kokį biudžetą skirti baldams? Šie ir panašūs klausimai kyla daugumai naujakurių. Visgi, daugiausiai klausimų kyla įrenginėjant vaiko kambarį. Vaikai labai greitai auga, o švaistyti pinigus ir kasmet pirkti naujus baldus – ne išeitis. Kokius baldus pasirinkti, kad vaiko kambarys atitiktų poreikius dabar ir išliktų funkcionalus dar ilgai?  

 Visų pirma, vaiko kambario baldai turi būti talpūs, tačiau neužimti daug vietos. Augantys vaikai yra aktyvūs, daug žaidžia. Labai svarbu, jog baldai neužgožtų visos kambario erdvės.  Jeigu auginate mažą vaiką, tikrai nebūtina rinktis mažos spintos. Siaura, aukšta spinta neužims daug vietos, tačiau sutalpins visą, brangiausią vaiko turtą. Išaugtus rūbus ir pabodusius žaislus galėsite paslėpti viršutinėse spintos lentynose, o aktyviai naudojamus drabužėlius – sudėlioti vaiko akių lygyje esančiose, žemesnėse lentynose. Jeigu nesate tikri, kokio tipo spinta geriausiai atitiks jūsų poreikius, baldų gamyba užsiimančios įmonės tikrai pasiūlys individuliai jums pritaikytą variantą. Dar viena puiki, daiktų saugykla – vaiko lova. Šiuo metu labai populiarios, automobilius ar namelius imituojančios, vaikų lovos. Jos atrodo patraukliai, tačiau tikrai nėra funkcionalios. Geriausia būtų rinktis kokybišką, viengulę lovą su stalčiukais apačioje. Tokio tipo lova užtikrins kokybišką poilsį, atliks daiktų saugojimo funkciją ir niekada neišeis iš mados.

 Ne mažiau aktualus, nei vaiko kambario baldai, yra tinkamo baldų išdėstymo klausimas. Spinta, rašomasis stalas ir lova turėtų rasti savo vietą kambario pakraščiuose. Kambario viduryje galite įrengti vaiko laisvalaikio erdvę. Jeigu kambarys nėra mažas, pramogų zoną galite pagyvinti nuotaikingais sėdmaišiais, pufais. Jeigu vietos kambaryje stinga, jaukumui sukurti pakaks kelių akcentų – minkšto, žaismingo kilimo ar spalvingų pagalvėlių.

 Savo vaikams norime paties geriausio. Apsilankius baldų salonuose, internetinėse baldų parduotuvėse, akys raibsta nuo spalvingų ir žaismingų vaiko kambario baldų. Pasiūla išties didelė, tad labai svarbu nepasiduoti momentinei pirkimo manijai ir išsirinkti ne tik gražius, bet ir funkcionalius baldus.

Facebook Comments