Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kas slepiasi minkštuose balduose ir kodėl yra reikalingas baldų valymas

Baldu valymas

Ar žinojote, kad jūsų „švariai atrodantys“ minkšti baldai jus apgaudinėja? Net kai išsiurbėte pagalvėles, atlošus ir kiekvieną matomą audinio raukšlelę, jūsų baldų apmušalų pluoštai vis dar slepia daugybę įvairių nešvarumų, apie kuriuos greičiausiai jūs nė niekuomet nebūtumėte galėję pagalvoti. O visų svarbiausia, kad vos vieną kartą per savaitę savo baldus siurbiant dulkių siurbliu tokių nešvarumų pašalinti nėra jokios galimybės. Tuo tarpu minkštų baldų audinių pluošte esantys toksiški mikroorganizmai laikui bėgant gali priversti jus ir jūsų šeimos narius kentėti nuo įvairių rimtų sveikatos sutrikimų.

Kas gyvena jūsų baldų apmušaluose?

Jūsų baldus nuolat veikia odos riebalai, nešvarūs drabužiai, ore esantys teršalai, išsilieję skysčiai, kurie prasiskverbia į minkštų baldų vidų, ir, žinoma, ant baldų besiilsintys naminiai gyvūnai ir smagiai laiką leidžiantys vaikai. Kadangi organinės medžiagos yra pagrindinis bakterijų maisto šaltinis, reguliariai nevalydami savo baldų padidinate tikimybė, jog baldų apmušaluose apsigyvenę parazitai laikui bėgant neigiamai paveiks ir jūsų sveikatą, pvz., imsite sirgti lėtinėmis kvėpavimo takų infekcijomis, dermatitu, su pelėsiu susijusiomis ligomis ir net galimomis parazitinėmis infekcijomis.

Jei galėtumėte mikroskopu apžiūrėti savo baldus, ant jų galite pamatyti štai ką:

  • Maisto dalelės;
  • Dulkių erkutės;
  • Naminių gyvūnėlių pleiskanos ir (arba) išmatos;
  • Alergenai (žiedadulkės, dulkės, grybelių sporos, vabzdžių liekanos);
  • Biologiniai teršalai;
  • Lakieji organiniai junginiai;
  • Cigarečių dūmų cheminės medžiagos.

Paprastu dulkių siurbliu neišvalysite savo baldų nuo toksinių teršalų

Dėmės, kvapai ir bakterijos nepasiduoda paprastam baldų apmušalų siurbimui. Be to, baldų apmušalų gaiviklio purškimas tik maskuoja esamus kvapus – tokiu būdu jų visam laikui nėra atsikratoma. Naminių augintinių paliekamos dėmės yra pašalinamos bene sunkiausiai, nes gyvūnų šlapimo ir išmatų sudėtis yra rūgštinė. Jei tinkamai nepasirūpinate, kad dėl augintinių atsirandančios dėmės būtų profesionaliai pašalintos, neilgai trukus jos tampa šarminės, o tai reiškia, kad ant baldų gali likti balkšvai baltų dėmių.

Ar baldų apmušalų valikliai yra veiksmingi?

Jei naudojate parduotuvių lentynose randamas baldų valymo priemones, galite būti tikri, kad tai yra lygiai tas pats, kas ant minkštų baldų trumpam užkloti patalynės užvalkalą, nes tai ir yra viskas, ką tokios valymo priemonės geba pasiekti – kelioms valandoms užmaskuoja kvapus. Kvapų molekulėms pradėjus skverbtis pro valymo priemonių suformuotą „apsauginį“ sluoksnį, vėl grįžtate ten, kur pradėjote – prie nešvarių, nemalonų kvapą skleidžiančių ir sveikatai kenkiančių baldų.

Prasidėjo alergija? Kalti jūsų baldai

Jei jus vargina akių perštėjimas, niežulys ir čiaudulys, kaltininkas gali būti tai, ant ko jūs kasdien sėdite – jūsų baldai! Pelėsių sporos, dulkių erkutės ir naminių gyvūnėlių pleiskanos mėgsta įsikurti apmušalų pluoštuose, kur jų nepasiekia dulkių siurblys ir įprasti valikliai. Alergenai ypač vargina vaikus, nes jų imuninė sistema yra daug jautresnė.

Išvalykite savo namų orą

Atminkite, kad siurbdami baldus galite pašalinti tik nedidelį kiekį paviršinių nešvarumų, bet nepašalinsite nė vieno iš giliai baldų apmušaluose pasislėpusių teršalų. Be to, kiekvieną kartą, kai atsisėdate ant baldų, ore pasklinda daugybė nematomų alergenų, kurie išsisklaido ore, nusėda atgal ant baldų arba juos įkvepia kambaryje esantys žmonės.

Išspręskite šias problemas profesionalių baldų valymo paslaugų pagalba

Prailginkite savo minkštų baldų tarnavimo laiką, pagerinkite savo šeimos sveikatą ir išsaugokite gaivų ir švarų namų orą pavesdami baldų ir kilimų valymo darbus tikriems šios srities profesionalams. Profesionalus kilimų ir baldų valymas padeda veiksmingai pašalinti įvairias ligas sukeliančius mikroorganizmus, dėmes ir kvapus, naudojant specialias ir veiksmingas valymo priemones ir moderniausią įrangą. Tik taip galėsite būti tikri, kad jūsų baldai ir kilimai visuomet bus švarūs, gaivūs ir puikiai tarnaus dar ne vienerius metus.

Daugiau informacijos apie baldų ir kilimų valymo paslaugas rasite: https://www.kavosdeme.lt/

Facebook Comments