Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip paprastai įsirengti kondicionierių namuose?

Kondicionierius yra paprasčiausias ir – kas labai svarbu – pakankamai pigus būdas užtikrinti optimalias temperatūros ir drėgmės sąlygas mūsų namuose. Populiarėjantys tokio tipo įrengimai vienbučiuose namuose turi daug teigiamų padarinių. Vis rečiau oro kondicionavimas asocijuojasi su prabanga ir prekėmis, kurias galima įsigyti tik parduotuvėse ir kitose paslaugas teikiančiose įstaigose. Negana to, jo teigiamas poveikis patalpų mikroklimatui išlieka kur kas ilgiau nei tik intensyvaus karščio laikotarpiu – vis dažniau oro kondicionierių naudojame ir kaip šildymo įrenginį.

Kondicionierius – sveikas oras namuose

Oro kondicionierius yra idealus sprendimas alergiškiems žmonėms ir žmonėms, kenčiantiems nuo plaučių problemų. Pasirodo, oro kokybė namuose reikalauja filtravimo, kurį užtikrina kondicionierius. Įrenginyje įdėtas filtras sulaiko kenksmingas daleles, kurių dėka galime būti tikri, kad ore, kuriuo kvėpuojame, nėra daugumos alergenų, dulkių. 

Oro kondicionierius namuose – montavimo darbai

Kondicionierių montavimas yra kompleksinis procesas, kurį dažniausiai užtikrina profesionalūs montuotojai. Įrengiant vidinį bloką į padalintą oro kondicionavimą, geriausias sprendimas yra erdvė prie lubų, kurioje intensyviausiai vyksta skirtingų termų oro masių maišymosi procesai. Tačiau nerekomenduojama montuoti taip, kad patalpoje esantys žmonės galėtų tiesiogiai gauti šalto oro srautą, pvz., virš sofos. Renkantis montavimo vietą, turime nepamiršti, kad būtina užtikrinti patogų priėjimą prie serviso darbų.

Oro kondicionierius ant sienos turi būti maždaug. 20 cm nuo lubų ir turi turėti apie 15 cm laisvą erdvę šonuose. Viena rekomenduojama vieta yra siena su langu arba virš durų staktos, geriausia, jei priešais nebus kliūčių kelių metrų atstumu.

Oro kondicionierių tarnavimo laikas

Spėjama, kad oro kondicionieriai gali būti naudojami iki 30 metų. Šio laikotarpio trukmė priklauso nuo naudojamų komponentų, tinkamo prietaiso veikimo ir reguliarių patikrinimų, kurie leidžia nuolat pašalinti visus defektus. Tarnavimo laikas daugiausia susijęs su kondicionieriaus kaina – brangiausi agregatai tarnauja ilgiausiai. 

Facebook Comments