Kaip išsirinkti sportbačius į sporto klubą?

               Sportinių batelių eilės dėžėse. Gimnastikos bateliai, sportiniai bateliai, sportbačiai – kad ir kaip juos pavadintumėte, tinkamai prigludę sportiniai bateliai gali pagerinti našumą ir išvengti traumų. Įsigydami kitą porą, vadovaukitės šiais pėdų ir kulkšnių ortopedų chirurgų tvirtinimo patarimais. Jei įmanoma, nusipirkite batus specializuotoje parduotuvėje. Darbuotojai suteiks vertingos informacijos apie jūsų sportui reikalingų batų tipą ir padės tinkamai pritaikyti. Išbandykite sportinius batus po treniruotės ar bėgimo ir dienos pabaigoje, kai jūsų pėdos yra didžiausios. Pritvirtinkite savo batus prie didžiausios pėdos.

             Dėvėkite tos pačios rūšies kojines, kurias dėvėtumėte šiam sportui. Iš naujo suvarstykite batus. Turėtumėte pradėti nuo tolimiausių kilpų ir tolygiai spausti, sukurdami kryžminį raištelį prie batų viršaus. Patikrinkite tinkamumą. Kai batai stovi ant kojos, turite turėti galimybę laisvai judinti kojų pirštus. Įsitikinkite, kad tarp ilgiausio piršto ir bato pirštų dėžutės galo telpa bent vienas nykštys. Batai turi būti patogūs vos pasimatavus. Neplanuokite, kad „įsilaužę“ jie geriau priglus.

            Nueikite arba nubėkite kelis žingsnius batais ir įsitikinkite, kad jie yra patogūs. Patikrinkite kulną. Batas turi tvirtai priglusti prie kulno, o kulnas neturi slysti einant ar bėgant. Apsvarstykite sportui skirtus batus. To gali prireikti, jei sportuojate tris ar daugiau kartų per savaitę. Reguliariai keiskite batus. Po 300–500 mylių bėgimo ar 300 valandų mankštos, batų amortizacinė medžiaga dažniausiai būna nusidėvėjusi ir laikas batus keisti.

               Bėgimo, treniruočių ir vaikščiojimo batai, įskaitant batus žygiams, bėgiojimui ir vaikščiojimui mankštos metu. Kortų sportiniai bateliai, įskaitant teniso, krepšinio ir tinklinio batus. Daugumoje kortų sporto šakų reikia, kad kūnas judėtų į priekį, atgal ir į šoną. Dėl to dauguma lauko sportinių batų yra smarkiai piktnaudžiaujami. Susidurus su sunkumais išsirenkant sportinius batus, visada patariama kreiptis į specialistus, kurie jums parinks jums tinkamą variantą. Daugiau galite pasidomėti čia https://www.sport4u.lt/gamintojai/nike/sportiniai-bateliai-nike.

Facebook Comments