Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kad buhalterija atitiktų net smulkiausius reikalavimus…

Nordgain.ltBuhalterija reikalauja tikslumo. Tam pritaria ir Nordgain.lt. Juk tik tada, kai kiekvienas skaičius yra savo vietoje, kai visi dokumentai tvarkingi, galima kalbėti apie sėkmingą įmonės veiklą ir plėtrą.

Dėmesys ir atsakomybė

Kad buhalterija atitiktų net smulkiausius reikalavimus, šiai sričiai skiriama nemažai dėmesio. Atsakingai į savo darbą žiūrintys profesionalai deda pastangas dėl kokybės, dėl gero rezultato. Ar remiantis šiuo teiginiu galima teigti, kad buhalterija yra pašaukimas? Posakis, kad kiekvienas turi savo sritį, tikrai patvirtinamas.

Nordgain.lt teigimu, finansų ir apskaitos paslaugoms ypač svarbi solidi IT infrastruktūra. Tai svarbu siekiant užtikrinti paslaugų saugumą, prieinamumą ir funkcionalumą. Informacinis saugumas – dar vienas neabejotinai reikšmingas aspektas. Į tai sutelkus dėmesį paslaugos tampa vertos profesionalumo vardo. Ne mažiau svarbu ir kritinių atvejų numatymas, priemonės, kurios sumažina veiklos sutrikimų riziką.

Kompiuterinės programos

Darbas su programomis padeda tiksliau atlikti paskirtas užduotis. Tačiau pirmiausia reikia tas programas įvaldyti. Profesionalūs apskaitininkai žino, kaip naudotis „Hyperion“, „Microsoft Dynamics“ ir kitomis sistemomis. Išmanumas, efektyvumas – tai, kas šioje sferoje yra tarsi vizitinės kortelės. Nordgain.lt akcentuoja ir prisitaikymą. T. y. jeigu reikia, įvaldomi klientų pageidaujami programiniai paketai.

Skrupulingumas

Kad kiekvienas punktas būtų tikslus, kad kiekvienas reikalavimas būtų išpildytas, kad nesusidarytų spragų, specialistai įsigilina į paskirtas užduotis. Susikoncentruojama ir skrupulingai imamasi darbų.

Apskaitos specialistams svarbu mokėti įstatymus. Tačiau nepakanka būti susipažinus su vienokiais ar kitokiais reikalavimais. Domimasi įstatymų pakeitimais, nes tik taip užtikrinama, kad situacija bus suvaldoma tinkamai, kad rezultatas bus kokybiškas.

Tikslumas ir sėkmė

Iš visko, kas čia paminėta, aiškėja tikslumo reikšmė. Siekis, kad kiekvienas skaičius būtų savo vietoje ir kad apskritai visi skaičiai būtų nepriekaištingai sudėlioti, yra gajus norint kreipti įmonę produktyvumo ir, aišku, sėkmės keliu.

Kas yra sėkmė? Šią sąvoką galima suprasti įvairiai, bet kalbant apie verslą sėkmė dažnai siejama su pelnu. O kaipgi tas pelnas panaudojamas? Ar viskas vyksta tikslingai? Ar viskas apskaičiuojama tiksliai? Kiekvienas aspektas turi įtakos, lemia sėkmės prisijaukinimą. Kiekvienas padeda nukreipti veiklą tinkama linkme. Na, o Nordgain.lt ir profesionalios buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio, vadybos paslaugos – skatinamasis veiksnys.

Komunikacija

Kad viskas vyktų produktyviai ir sklandžiai, svarbi yra ir komunikacija. Daugelis verslininkų sutiktų, kad didele reikšme pasižymi mandagumas – juk tai tarsi iliustracija. T. y. personalo, atstovų bendravimas – kaip kompanijos veidas. O derantis su paslaugų teikėjais, prekių tiekėjais ir užsakovais akcentuotinas komunikacijos tikslumas bei bendradarbiavimas – taip rezultato siekiama neiškrypstant iš nusistatytų gairių. Šios mintys puikiai tinka kalbant apie buhalterinius dalykus.

Ne tik skaičiai

Iš pirmo žvilgsnio galbūt atrodo, kad buhalterija – skaičiai, skaičiai ir dar daugiau skaičių. Na, lyg ir tiesa. Vis dėlto tai tik dalis buhalterių darbo paveikslo. Yra posakis „kaip žuvis vandeny“. Jei asmuo, užimantis buhalterio pareigas taip nesijaučia, tai tikėtina, kad ir uždaviniai nebus sprendžiami labai efektyviai. Vadinasi, specialistas yra tas, kuris turi pašaukimą konkrečiai veiklai. Todėl reikėtų sutikti, jog aptariama sritis nėra tik skaičiai. Jų čia gausybė, bet yra ir kitų faktorių, be kurių darbas nevyktų taip, kaip turi vykti.

Frazę „ne tik skaičiai“ patvirtina ir įvairiausių sutarčių sudarymas. Tam būtina išmanyti įstatymus. Tad dalis veiklos susijusi ir su teise. O jei vienas ar kitas įstatymas pasikeičia, gali pasikeisti ir sutarčių specifika. Specialistai prisitaiko, jie tobulinasi ir taip pasiūlo kokybė – kokybę, kuri aktuali kiekvienu atveju, kuri tiesiogiai susijusi su sėkme, tad ir su plėtra.

Dabartis ir ateitis

Dažnai kalbama apie dabartį ir ateitį, bet nepagalvojama, kad dabartis tą ateitį ir nulemia. Profesionalūs buhalteriai pagalvoja. Taigi, skrupulingai dirbama, kad nesusidarytų kokių spragų ir kad rezultatas gražiai atrodytų ne vien dabar, bet ir vėliau. Ir visai nesvarbu, ar omenyje turimas atlyginimų skaičiavimas, ar pajamų deklaravimas.

Tikslas ir vertybės

Kai kiekvienas padalinys, kiekvienos sferos darbai atliekami produktyviai, tuomet kompanija eina tikslo link. Tuomet ir sėkmė nėra utopinė sąvoka. Dedant pastangas kuriamas optimistinis paveikslas – toks, kuris patinka tiek įmonei, tiek jos partneriams bei klientams. O buhalterija užima svarbią vietą.

Dėmesį reikėtų atkreipti ir į specialistų vertybes. Štai Nordgain.lt pabrėžia dinamiškumą, inovatyvumą, orientavimąsi į klientus, veiksmingą tikslų siekimą. Padėti siekti svarbių pokyčių – taip skamba dalis Nordgain.lt tikslo.

Profesionalumas

Tiksli buhalterija yra kiekvienos įmonės siekis. Darbas su kompiuterinėmis programomis, įstatymų mokėjimas ir kiti reikalavimai turi būti išpildomi. Tad pasitikima profesionalais. Pasitikėjimo verti Nordgain.lt specialistai žino, kaip spręsti situacijas ir kaip suvaldyti skaičius. Įmonė veikia ne tik Vilniuje, bet ir Londone, o tai svarus kokybės argumentas – plėtra suponuoja apie tikslingą judėjimą pirmyn, apie kokybiškai atliekamus darbus.

 

 

 

Facebook Comments