Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką vilkėsime 2014 metų rudenį?

madosKiekvienam sezonui mados dizaineriai pristato kolekcijas, kurios išsiskiria medžiagomis, spalvomis, tekstūra bei jų deriniais. Ir nors dažnai galvojame, jog tai kas vyrauja aukštosios mados pristatymuose realiai nepasiekia mūsų – klystame. Visa tai tam tikru pavidalu pasiekia ir paprasčiausių drabužių parduotuvių lentynas ir tai ką neseniai matėme ant podiumo, dabar galime pačios vilkėti. Galbūt ne lygiai tokius pat rūbūs, tačiau sukurtus ir pasiūtus pagal aukštosios mados įžvelgtas tendencijas. Tad kas populiaru šį rudenį?

Raudona, raudona, raudona!

Jei šio rudens mados tendencijas galėtume apibūdinti vienu žodžiu, jis būtų „raudona“. Šį ryški spalva, kuria vieni laiko meilės, o kiti kraujo ir agresijos simboliu, šiam sezonui įkvėpė ne vieną dizainerį. Ir tai nėra tik akcentas -raudonai galima apsivilkti nuo galvos iki kojų – suknelės, kostiumai, sarafanai, kombinezonai ir pan. Visgi didžiausia raudonos spalvos koncentracija – aksesuarų skyriuje, kur ji nuspalvino rankines, šalius, sages, batelius bei diržus.

Oversized rūbai

Jau kuris laikas iš parduotuvių lentynų nedingsta padidinto dydžio arba populiariai „oversized rūbais“ vadinami drabužiai. Tai ne tiesiog vienu dydžiu didesni rūbai, o specialaus kirpimo laisvi drabužiai, kuriuos derinant su kitais aptemptais rūbais (pavyzdžiui, oversized palaidinė ir prigludusios kelnės ar pieštuko formos sijonas ) sukuriamas itin stilingas derinys. Vyraujantys oversized drabužiai šį sezoną – šilti megztiniai.

O kaip gi be kailio?

Rūduo, vėsta tek dienos, tiek naktys, o šildymo sezonas artėja visai neskubėdamas, tad natūralu, jog ne mes vieni pagalvojame apie šiltus ir pūkuotus daiktus, kurie galėtų mus sušildyti. Apie juos galvoja ir dizaineriai kurdami įvairius stilingus kailinius ar kailiu puoštus rūbus: megztiniai, švarkai su kailiu, kailinės liemenės, netgi kailinės rankinės šio sezono pažiba.

Ilgi batai

Ilgaauliai iki kelių batai valdo ir šį sezoną, tik tampa dar ryškesni, spalvingesni ir traukiantys akį. Avalynei suteikiama daugiau reikšmės, ji tampa ne priedu, o pagrindiniu akcentu. Ir žinoma – raudoni ilgaauliai batai, anot aukštosios mados dizainerių yra topų topas. O jei prie jų priderinsite raudoną rankinę bei papuošalus – tapsite žaviausia vakaro dama.

Facebook Comments