Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Greiti kreditai: svarbu pasidomėti sąlygomis

greiti kreditaiKiekviena paslauga kuo nors specifinė. Greiti kreditai irgi atitinka tokią mintį. Neretai jie suprantami kaip būtinybė. Kartais siekiant pagerinti finansinę situaciją ji kaip tik pradeda krypti netinkama vaga.

Ką daryti, kad situacija nepablogėtų? Yra atsakymas. Svarbu domėtis sąlygomis. Keletą iš jų aptarsime.

Palūkanos

Nepasidomėti palūkanomis – keistas sprendimas. Greiti kreditai dažniausiai reklamuojami būtent pabrėžiant mažas palūkanas. Realybėje jos ne visada patrauklios, bet tai vis tiek yra tarp pagrindinių kriterijų.

Kuo mažesnės palūkanos, tuo paslauga atrodo priimtinesnė.

Kiek galima pasiskolinti?

Greiti kreditai skiriasi dydžiu. Svarbiausia, kad paslauga lanksti. T. y. nebūtina skolintis 900, jei reikia 200 eurų.

Kai kada galbūt atrodo, jog didesnė suma yra geriau. Kodėl taip galvoti netikslinga? Todėl, kad ir suma, kurią reikia grąžinti, tuomet didesnė. Taigi, klausimas, kiek galima pasiskolinti, nereiškia, kad būtina imti pačią didžiausią sumą.

Terminas

Greiti kreditai įforminami sutartimis. Vienas iš sutarties punktų yra terminas. Būtina atsižvelgti į šį punktą, nes nuo to priklauso, ar pavyks laiku grąžinti pinigus.

Klaida išvis nesidomėti, kas rašoma sutartyje. Juk tai įsipareigojimas, kurio reikia laikytis. O kaip laikytis, kai nežinai sąlygų? Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės – dar viena frazė, kurią pravartu įsiminti.

Ar taip pat kaip reklamoje?

Kai kurios paskolų įmonių reklamos intriguoja. Ar realybėje greiti kreditai yra tokie greiti ir tokie palankūs kaip reklamose? Geras klausimas. O koks atsakymas? Ar atsakymas išvis yra?

Jei įmonė dirba atsakingai, tuomet ir reklama atitinka realybę – toks yra atsakymas. Vartotojai paprastai tikrina skaitydami atsiliepimus. Atsiliepimai dažnai pasufleruoja, ar verta kreiptis į konkretų paslaugos teikėją, ar visgi ieškoti kitur. Tačiau svarbu pasakyti, kad ne visos nuomonės gali būti tikros. Kas žino, ar mintį parašė klientai, ar tai tiesiog gudri taktika pareklamuoti savo paslaugas?

Kaip atsirinkti? Didesnį pasitikėjimą kelia įvairių forumų senbuviai. Sakykim, profilyje nurodoma, kad žmogus forume užsiregistravęs 2012 metais ir parašęs 300 pranešimų. Ir štai 2016 metais vienoje temoje užsimena, kad teko sėkmingai pasinaudoti konkrečios įmonės paslaugomis. Tokia nuomonė lyg ir svaresnė nei žmogaus, kuris ką tik užsiregistravo forume ir pirmasis pranešimas – kreditų įmonės reklama.

Kodėl svarbu pasidomėti sąlygomis?

Kodėl svarbu pasidomėti sąlygomis? Atsakymas jau aiškus: tik tada paslauga iš tiesų naudinga, tik tada finansai tvarkomi kaip įmanoma sklandžiau. Tik atsižvelgus į sutarties punktus išlaidos neviršija galimybių.

Tad patariame: skolinkitės atsakingai. Patarimas, kurio, rodos, nesudėtinga laikytis.

 

 

 

 

Facebook Comments