Kreditas internetu ir skolinimasis iš artimųjų

kreditas internetuSu mažesniu ar didesniu pinigų stygiumi susiduriame kone kiekvienas, o tokiais atvejais neretai pagalvojame ir apie galimybę pasiskolinti iš šeimos narių arba draugų, tačiau prieš tai darant verta gerai pagalvoti apie galimas pasekmes. Kad ir kaip artimieji patys siūlytųsi padėti, verta atsisakyti, nes skolindamiesi iš draugų arba šeimos narių rizikuojate savo draugyste ir artimais ryšiais. Pagalvokite, kas nutiks, jeigu negalėsite grąžinti pinigų laiku, todėl nenorintiems, kad taip nutiktų, kreditas internetu gali būti kur kas geresnis būdas gauti reikalingą pinigų sumą. Toks skolinimosi būdas padės išvengti nereikalingos įtampos, gėdos ir kitų nemalonumų.

Kodėl pasiimti kreditą geriau nei skolintis iš artimųjų?

Gyvenime draugystė ir šeima – vieni gražiausių dalykų. Jeigu turite mylintį žmogų, kuris galėtų dėl jūsų padaryti viską ir net paaukoti savo interesus, jums labai pasisekė. Bet būtent dėl šios priežasties iš artimųjų skolintis pinigų nereikėtų. Stipriai jus mylintis artimas žmogus gali paskolinti jums paskutinius pinigus, taip prisidarydamas sau finansinių problemų. Tai kaip kitaip gauti taip skubiai reikiamų pinigų? Kreditas internetu gali būti gera išeitis. Internetu suteikiamos paskolos paprastai yra pigios, pirmiems mėnesiams neretai net neskaičiuojamos palūkanos, o be to, čia nereikia niekam aiškinti, kodėl staiga prireikė tam tikro dydžio pinigų sumos.

Geriau žinoti aiškų grąžinimo terminą

Dažnai pinigus paskolinę draugai ir artimieji nenori, kad jūs jaudintumėtės ar jaustumėte įtampą, todėl gali pasakyti, kad paskolintus pinigus grąžinsite, kai galėsite. Vis tik toks neapibrėžtas terminas gaili baigtis nepatogia savijauta, įtampa ir gėda. Pasiskolinę jūs nuolat galvosite, kad gal jau per ilgai negrąžinate, o jums paskolinęs žmogus mintyse tikėsis, kad jūs jau grąžinsite, tačiau nenorėdamas statyti jūsų į nepatogią padėtį, savo minčių garsiai nepasakys. Dėl šių priežasčių paskolos internetu gali būti geresnė išeitis – tokiu būdu pasiskolinę pinigus žinosite aiškų jų grąžinimo terminą, jo pratęsimo galimybes ir išvengsite nesusipratimų.

Išsaugokite natūralius santykius

Kai prašote paskolinti pinigų artimo žmogaus arba draugo, nesvarbu, koks būtų atsakymas, tai vienaip ir kitaip negrįžtamai paveikia jūsų santykius. Negana to, jeigu jums paskolina pinigų, prie paskolinusio žmogaus nebegalite jaustis taip laisvai, kaip anksčiau – tarp jūsų stoja paskolinti pinigai. Tikėtina, kad prie paskolinusio žmogaus taps sunku jaustis laisvai ir jam prieštarauti, sunku bus atsisakyti padėti net tada, kai tikrai negalėsite. Tad norintiems išsaugoti natūralius santykius, verta paieškoti kitų saugių skolinimosi būdų.

Netikėtiems ir skubiems atvejams

Kai staiga įvyksta netikėta nelaimė ir prireikia pinigų, skambinti bei trukdyti mylimiems žmonės yra nemalonu. Gera žinia tai, kad jūs turite ir kitą pasirinkimą. Patogi kreditų įmonių teikiama paslauga – kreditas internetu visą parą leidžia pildyti ir siųsti prašymus bet kuriuo paros metu. Tai reiškia, kad staiga prireikus pinigų, jūs galite juos pasiskolinti iš interneto kredito įmonių beveik taip pat greitai arba net greičiau nei iš draugų ir artimųjų, be to, paieškojus galima rasti, kur suteikiamos pigiausios paskolos internetu.

Kai prireikia didesnės pinigų sumos

Skolinantis iš draugų ir artimųjų nesinori. Ypač jeigu kalba eina didelę pinigų sumą ir žinai, kad artimieji patys nesimaudo piniguose. Todėl tokiu atveju gali būti geriau pasiimti paskolą iš banko arba internetu. Tiesa, kitaip nei bankuose, daugelyje greitųjų kredito įmonių suteikiamos paskolas iki 10000 be užstato, kai kur teikiama ir didesnė, 15000 eurų sumą siekianti paskola. Tad jeigu ieškote geriausio ir mažiausiai nuostolingo būdo pasiskolinti pinigų, kreditas internetu gali būti optimaliausia išeitis.

Facebook Comments