Gargždai kviečia į svečius: šeštadienį – tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė

Jau šį šeštadienį, spalio 1 d., Gargžduose – tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė. Jos  dalyviai kviečiami į eiseną „Tūkstantkojis“, kurios metu laukia konkursai ir įvairios staigmenos. Šventėje, kuri kasmet rudenį rengiama jau 13 metų iš eilės, laukiami visi gyvūnų mylėtojai.

Pasaulinės gyvūnų dienos šventė Gargžduose jau tapo ne tik vienu smagiausių renginių Vakarų Lietuvoje augintiniams ir jų šeimininkams, bet ir atsakingos šeimininkystės idėjų centru.

„Stengiamės nuosekliai skleisti idėją, kad augintinis – tai šeimos narys, kuriam būtinas kasdienis dėmesys ir rūpestis, jo poreikių išmanymas ir užtikrinimas.  Smagu, kad žmonių dėmesys augintiniams tampa vis nuoširdesnis, stiprėja gyvūnų šeimininkų atsakomybės jausmas. Tikimės, kad prie to prisideda ir mūsų kasdienės pastangos, nukreiptos į gyvūnų gerovę, bei kasmetiniai susibūrimai Pasaulinės gyvūnų dienos šventėje“, – sako Aušra Žemaitienė, šventės organizatorės bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė.

Šeštadienio „Tūkstantkojo“ eisenoje kviečiami dalyvauti tiek šeimininkai su savo augintiniais, tiek visi gyvūnų globėjai ir mylėtojai. Šventė tradiciškai startuos Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos stadione (Vingio g. 6), kur šeštadienį, spalio 1 d., 12 val. dalyviai kviečiami registracijai. Registracija reikalinga, norint dalyvauti eisenoje ir gauti prizus. Pagrindinės registracijos metu taip pat bus galima užsiregistruoti į augintinių talentų šou bei pretenduoti į nominacijas.

Lauks ir papildomos veiklos – „Mars Lietuva“ pamokėlės apie atsakingą šeimininkystę, viktorinos šeimoms,  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) ekspertų konsultacijos svarbiomis gyvūnų priežiūros temomis.

„Tūkstantojo“ eisena link Gargždų kultūros centro aikštės startuos 13 val.

Eisenos pabaigoje dalyvius pasveikins „Mars Lietuva“ generalinė  direktorė A. Žemaitienė ir Gargždų miesto meras Bronius Markauskas. Vyks augintinių talentų šou, nominacijų laimėtojams bus teikiami prizai, o smagiausias akimirkas bus galima įamžinti fotokabinoje.  

Pasaulinė gyvūnų diena pradėta švęsti 1931 metais po Florencijoje vykusios gyvūnų globos konferencijos, kai jos dalyviai nusprendė, jog spalio 4-oji, Šv. Pranciškaus, gyvūnų globėjo mirties diena, bus skirta gyvūnams pagerbti. Šią dieną siekiama atkreipti žmonių dėmesį į gyvūnų apsaugą, elgesį su jais bei padėkoti gyvūnams už didžiulę jų svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės.

Apie „Mars Lietuva“:

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, SKITTLES®, ryžiais ir padažais BEN’S ORIGINAL™, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

MINDAUGAS RUPŠYS

KORPORACINIŲ REIKALŲ VADOVAS REGIONUI

UAB „MARS LIETUVA“

T: +370 46 394 820

E: MINDAUGAS.RUPSYS@EFFEM.COM

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, Publicum Financial Communications, UAB
Gargždai kviečia į svečius: šeštadienį – tradicinė Pasaulinės gyvūnų dienos šventė

Facebook Comments