„Lidl Lietuva“ 6-ojo gimtadienio proga – dviguba šventė Vilniuje

Prekybos tinklas „Lidl“ birželio 2 dieną švenčia savo 6-ąją gimtadienį Lietuvoje. Šią dieną „Lidl“ pažymės dviguba švente Vilniuje – ryte duris atvėrė nauja parduotuvė sostinėje, Salininkų rajone, o vakare prekybos tinklas visus kviečia švęsti savo gimtadienio į Vingio parką.  Čia bus kviečiama siekti masiškiausio grilio rekordo, o vakarą vainikuos nemokamas Sauliaus Prūsaičio koncertas. 

Gimtadienio rytą naujoji „Lidl“ parduotuvė duris atvėrė sostinės Salininkų rajone, adresu Barčių g. 1. Ši parduotuvė tapo 21-ąją tinklo parduotuve Vilniuje ir 63-ąja „Lidl“ parduotuve šalyje. Kiekvieną dieną naujoji parduotuvė pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 23 val. Parduotuvės prekybos salės plotas siekia kiek daugiau nei 1400 kv. metrų, parduotuvėje viso veikia 11 kasų – 5 iš jų yra standartinės, pirkėjų patogumui taip pat įdiegtos ir 6 savitarnos kasos.

Statant parduotuvę buvo įgyvendintas ne vienas sprendimas, kuris pagerins Salininkų rajono infrastruktūrą. Įgyvendinti infrastruktūros sprendimai palengvins susisiekimą tiek automobiliu, tiek ir pėsčiomis. Prekybos tinklas ties parduotuvės riba rekonstravo šaligatvį Salininkų ir Barčių gatvėse, taip pat Salininkų g. rekonstravo viešojo transporto sustojimo stotelę bei iškiliąją pėsčiųjų perėją su saugos salele. Ties parduotuvės riba Barčių g. „Lidl“ taip pat pasirūpino naujos asfaltbetonio dangos išklojimu, taip pat Salininkų g. įrengė lietaus nuotekų surinkimo tinklą.

Prekybos tinklas prisidėjo ir prie tvaresnės aplinkos kūrimo – parduotuvės teritorijoje buvo pasodintas 41 medis bei 108 krūmai, o artimiausiu metu greta parduotuvės bus įrengta ir elektromobilių įkrovimo stotelė. Ateityje ant šios parduotuvės stogo planuojama įrengti ir saulės baterijas.

Vakare – nemokamas gimtadienio vakarėlis

Birželio 2 dieną, nuo 17 val. „Lidl“ prekybos tinklas kviečia visus vilniečius ir miesto svečius gimtadienį švęsti Vingio parke. Šią dieną prekybos tinklas oficialiai atidarys grilio sezoną ir užkurs ne tik masiškiausią grilį Lietuvoje, bet ir geros nuotaikos bei muzikos fiestą.

Vingio parke bus įrengtos net penkios skirtingos erdvės, kuriose sau tinkančių ir patinkančių veiklų atras visi – vaikai, tėvai, kaimynai, draugai ar net mylimiausi augintiniai. Vakare susirinkusiuosius šokdins S. Prūsaičio hitai. Renginys atviras ir nemokamas visiems.

Be to, specialioje „Grill&Fun“ zonoje, skirtoje grilio entuziastams, bus siekiama masiškiausio grilio vienoje vietoje rekordo. Kol kas didžiausias kiekis barbekiu kepėjų vienoje vietoje siekia 70, rodo rekordų agentūros duomenys. Prekybos tinklo tikslas – suburti bent 80 Vingio parke grilinsiančių žmonių.

Visi norintys tapti istorijos dalimi yra kviečiami registruotis ir vienu metu kepti „Lidl“ griliui paruoštus patiekalus – tam tereikia anketą ir birželio 2 d., 17 val. atvykti į Vingio parką, o visais produktais bei kitomis reikalingomis priemonėmis pasirūpins prekybos tinklas. Tiesa, nespėję užsiregistruoti internetu, tai galės padaryti Vingio parkos informacijos centre, kur visiems dalyviams, nepriklausomai nuo registracijos būdo, bus išduodamos ir kepimui reikalingos priemonės.

Be to, barbekiu mylėtojams pagelbės ir patarimus dalins grilio virtuozas, virtuvės šefas Vylius Blauzdavičius, dar žinomas kaip Šefas Vikingas.

Gimtadienio vakarą Vingio parke vainikuos nemokamas S. Prūsaičio koncertas. Koncerto pradžia – 20.30 val.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 63 prekybos tinklo parduotuvės 24-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose ir Rokiškyje.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
„Lidl Lietuva“ 6-ojo gimtadienio proga – dviguba šventė Vilniuje

Facebook Comments