Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Dviračių dalys iš patikimų pardavėjų

dviraciu dalysDviračio atnaujinimas sukelia nemažai klausimų dalių įsigijime. Faktas, jog internete galima įsigyti viską kas reikalinga ratuotai priemonei. Kalbant apie geriausios kainos pasiūlymus, čia didžiausia problema atsiranda renkantis tinkamą pardavėją. Ne vienas žmogus pasižymi įtarumu, o perkant internetu dažnai jis pasireiškia su tam tikru „pertekliumi“. Žinoma, baimintis yra dėl ko, nes yra pasitaikiusi ne viena situacija, kai perkamos dviračių dalys būna taip ir nepristatytos pirkėjui. Ką daryti, jog išvengtumėte nepatikimų pardavėjų?

Vengimas pirkti skelbimų portaluose yra pirmasis žingsnis. Čia nemažai pardavėjų gali jums įbrukti visiškai nekokybiškas dviračių dalis, kurias po kurio laiko teks keisti. Tai paprasčiausiai būtų  nereikalingas pinigų išmetimas į balą. Skelbimų portaluose yra nemažai sukčių, kurie net nesiteiks jums pristatyti prekės, todėl tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pirkimas skelbimų portaluose yra itin rizikingas. Jeigu vis tiek jus domina būtent skelbimai, tai paprasčiausiai rekomenduotume stebėti tuos, kuriuose yra minima ir pati elektroninė parduotuvė, kurioje galite rasti ir kitus komponentus dviračiams. Dažnai tokių skelbimų paskirtis yra tiesiog pasinaudoti reklamos galimybėmis, o jeigu per tą skelbimą, atėję į pardavėjo interneto svetainę, randate informaciją apie jį, tai čia atsiranda vienas privalumas apie kurį skaitykite žemiau.

Internetinės parduotuvės ne visos pasižymi savo patikimomis prekėmis, o tuo labiau – kokybišku aptarnavimu. Pirmiausia užsukę į dviračių dalių parduotuvę internete, apsidairykite joje ir ieškokite pardavėjo rekvizitų. Visos patikimos el. parduotuvės nevengia pateikti informacijos apie save. Dažniausiai elektroninėse parduotuvėse yra nurodoma ir veiklos įteisinimo forma, ir žinoma – kas vykdo prekybą toje parduotuvėje. Dažniausiai tai būna fiziniai asmenys, kurie pardavinėja detales pagal individualios veiklos pažymą, tačiau ir įmonių yra nemažai, kurios vykdo analogišką prekybą internetu. Jeigu interneto svetainėje nerandate jokių pardavėjo rekvizitų, tai turite žinoti, jog čia kažkas yra ne taip. Dažniausiai jeigu nėra nurodoma pardavėjo informacija, tai nemaža tikimybė, jog pardavimo veikla yra vykdoma neteisėtai, o tokiu atveju vertėtų susirūpinti ar dviračių aksesuarai turėtų būti perkami būtent tokioje parduotuvėje.

Jeigu jus domina tik patikimumas ir kokybiškų dalių įsigijimas internete, tai paprasčiausiai turite dairytis į rinkoje įsitvirtinusius pardavėjus, nes tik jie gali pasiūlyti aukščiausią paslaugų kokybę už palankiausią kainą kokia tik begali būti, tad tikrai yra rekomenduojama nesidairyti į neaiškius pardavėjus, kurie neturi jokių atsiliepimų ar tiesiog bando išlikti anonimiškais.

Facebook Comments