Kodėl muilo akmens židiniai vis populiaresni?

muilo akmens židiniaiJeigu žiemą jums atsibodo šalti, tačiau taip pat nesate linkę mokėti didelių sumų už šildymą, tuomet muilo akmens židiniai gali būti vienas iš tų dalykų, kuris jums padės ne tik sutaupyti, bet ir komfortabiliau gyventi.

Tai specialios technologijos židinys, gerokai išsiskiriantis nuo pirmtakų ir kitų dabar parduodamų židinių. Pagrindinė jo savybė, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį – toks židinys gali sukaupti kur kas daugiau šilumos, todėl jį kūrenti gali būti užtektinai tiesiog porą valandų. Negana to, iš to poros valandų kūrenimo, jūs galėsite džiaugtis puikia šiluma dvidešimt keturias valandas. Tai įmanoma todėl, kad muilo akmens židiniai yra gaminami iš specialios muilo akmens (arba dar kitaip vadinamo ugnies akmens), kuris gali sugerti šilumą į save. Kuo daugiau šilumos tokia medžiaga prikaupia, tuo jūs daugiau sutaupote, kadangi jums nereikia daug malkų. Taip pat jums nereikia ilgai kūrenti ir švaistyti savo laiko, kadangi dėl tokio gero šilumos priėmimo galėsite džiaugtis aukšta ir malonia temperatūra savo namuose dar ilgai.

Taip pat verta žinoti, kad šie akmens židiniai yra sukurti pagal dvigubo degimo principą, kas reiškia, jog jums reikės nedidelio kiekio malkų, kad pasiektumėte itin didelį efektyvumą – pavyzdžiui, jeigu jūsų namo plotas yra ne didesnis kaip šimtas kvadratinių metrų, tuomet jūs galite apskritai atsisakyti visų kitų šildymo įrenginių, kadangi tulikivi (taip suomiškai vadinamas šis akmuo, iš kurio kuriami židiniai) gali pilnai apšildyti ir tokį plotą.

Taigi, jūs vis dar svarstote, ar jums reikia įsigyti tokį židinį? Muilo akmens židiniai turi tris pagrindinius privalumus, kurie tikrai sudomins kiekvieną šeimos galvą: visų pirma, šie židiniai padės jums sutaupyti – nebereikės nerimauti dėl itin didelių sąskaitų už šildymą žiemą. Visų antra, šių židinių skleidžiama šiluma savyje neturi jokių smalkių, anglys gali visiškai sudegti pakuroje.

Trumpiau tariant, tai yra ekologiškas ir ekonomiškas būdas šildyti savo namus, todėl nieko keisto, kad ateityje nusimato spartus šių židinių pardavimų augimas ir populiarumas. Norėdami peržvelgti galimus modelius ir dizainus, užsukite į internetinį katalogą, kuriame pamatysite naujausius ir kokybiškiausius šiuo skandinavišku išradimu paremtus židinius ir galėsite iš karto užsisakyti juos internetu pigiau.

Facebook Comments